bugün

ilgisizliktir, net.
bencillik ve tahammülsüzlüktür, kesinlikle.
Uyku.

Pazar gunu uyunur. Haftaici de romantik olabilirim.

Neden pazar?
League of Legends ve World of Warcraft.
fedakarsizlik.
aşırı kıskançlık ve baskı.
seks. iyi yaptın mı azgın yada bu işin oruspusu olmuşsun manasında tecrübeli, kötü yaptın mı öküz oluyorsun. ortası yok bunun.
seks. yapacak bir şey kalmıyor hedef kalmıyor. dönüp dolaşıp seks yapıyorsun bu sefer.
fazla etken gorunmesede yakin arkadaslardir onlar surekli kotu yorum yaparak iliskiyi zora sokabilir bitme noktasina getirebilir.
sulfurik asit.

(bkz: hasan 2 salak osman 4)
acılı condom kullanmaktır. kız arkadaşınıza zarar verirsiniz yapmayın.
ayrı iş dünyaları.
whatsappta mesajın okunduğu belli olmasın diye şeytani bi hamle yapıp o akıllı telefonlarda ekranın üst kenarındaki şeyi indirip mesajı okuduktan sonra işine devam edip sonra "ben yeni gördüm ama hayatım" demek. He malız biz de amk. demin cayır cayır yazıyodn işine gelmeyince 2 saat sonra görüyosn
sevgiliye bıçak çekmek olabilir.
çükünüze ve kukunuza sahip çıkamamak.
ufak bi tartışmada ayrılma bahsi saygısızlık ve güvensizlik.
tokat atmadir atmayin yapmayin.
Futbol maçı izleyen fanatik sevgiliyi aramak. O arada bir de gol olduysa zararı bırak derin sarsıntı yaşar ilişki.
Sevgiliyi takmamak.
Sevgiliye küfür etmek.
Aldatmak.
Aldatmaya meyil etmek.
Erkek sevgilinin başka kızlarla konuşması.
Erkek sevgilinin geceleri tatlı mesaj atmaması.
"worlds collapsing" from seinfeld by george costanza
edit: umarım açıklayıcı olmuştur.
Sevgiliye zarar vermemek (bkz: sevgilisini dövmeyen herşeyi döver)
gece gündüz sevgiliyle konuşmaktır. evet efendim. o an mutlusundur ama uzun vadede birbirinize olan ilginiz zamanla azalır ve artık konuşacak bir şey kalmaz. bizzat yaşanmıştır.
(bkz: ruhu orospu kadınlar)

edit: biri üstüne alındı.
ilgisizlik, ilgisizlik ve en önemlisi de para dır, yani maddi güçtür, paran varsa ilgisiz veya fedakarlık hiç gelir.
abartılı her şey ilişkiyi tehdit eder . Armutun sapı elmanın heşeleği bir şey sebep olacaktır ayrılık acısını herkes tadacaktır. Tedbirli ve her an hazırlıklı olmak lazım yoksa bitkisel hayata giriyor insan.
güncel Önemli Başlıklar