bugün

entry'ler (11)

sözlük yazarlarının itirafları

Günlerdir arası bozuk olan sevgilisine mesaj atıp uzgun olduğunu belirtmemi isteyen bir arkadaşım var.ne kadar olmaz desemde dun yine ısrar ederek tepemin tasını attırdı ve bende hiç düşünmeden mesaj attım al şunu başımdan diye.şimdi arkadaşım ve onun yanında iki arkadaşım daha benimle konuşmuyor.onu rencide ettiğimi duşunuyorlar.haksız olduğumu biliyorum ve gerçekten çok üzgünüm bir çok seferde ozur diledim ama kabul etmedi.üstüne bunları gidip erkek arkadaşıma anlattı.erkek arkadaşım sana bunu yakıştıramadım dedi ve şuan benimle konuşmuyor.

eski sevgiliden dost olmaz

Öyle bir çabaya girip üstüne beceremeyip 1 hafta sonra tekrar sevgili olmaya yöneltebilen durumdur.

üniversitede ilk yıl

Gediz ya da ege de geçecek yılım inşalah.

carry on wayward son

Supernatural ın sezon finallerinde hipnoz olmuş vaziyette dinlenen şaheserdir. Yaklaşık iki yıldır da zil sesi olarak kullanılmakta!

hapşurmasıyla korkutan tipler

Gürültülü olmasada hapçıkkuuu diye hapşıran bir arkadaşım vardı anormalliği beni korkuturdu.

topuklu ayakkabı giyen kız

Topuklu ayakkabı giyen kız = günün geri kalanında ayaklarını kullanamayan kız.

hatıra olarak saklanan garip nesneler

Geçen yaz öldürdüğüm sivrisinek. Plastik şeffaf bir kutunun içinde bulunmakta şuan rahmetli.

salağa yatma duygusu

Çok sevdiğimden yaptığım eylemdir. Yanlış anlaşılmasın eylemi sevmiyorum beni salak sanan danayı çok seviyorum. Arayıp sormasa da bikaç gundur ehehe işi var heralde diyebilmektir.

ac dc dinleyen kiz

Biri beni çağırdı galiba. AC DC candır bitanedir rahatlatır insanı. Arabesk dinleyip hayattan soğuma noktasına gelenlere tavsiye edilir içinizde ki canavara dur demeyin heavy metalle kendinize gelin.

türk kızlarının hayatını yaşayamadığı gerçeği

Lise sona kadar babası tarafından çile çekmeye maruz bırakılmış üniversite zamanı gelince babasının nereye istiyosan oraya git kızım hayatını yaşa demesi üzerine şoklardan şok beğenen ben.

okulda en sevdiğiniz ders hangisiydi

Hocasına hayran olup coğrafya profesörü olmama sebep olan derstir. coğrafya ❤