bugün

Topuklu ayakkabi giymeyi seven kizdir.
eskilerin deyimi ile g.tü yere yakınsa bu kız bir acayip olur ancak gel gör ki fiziksel olarak topuksuz bile hoş geliyorsa insana daha da hoş görünür.

ama yine de çekici oluyorsunuz diye durmadan topuklu giymeyin. sağlığınızı düşünün. adamı hasta etmeyin.
Topukluyla yürümeyi bilmiyorsa çok komik hallere düşen kızdır.

(bkz: paytak paytak yürümek)

(bkz: ördek gibi yürüyen kızlar)
Rahat olduğunu zannetmiyorum neden giyildiğini de anlamıyorum erkekler tarafında hafif bir cinsel çağrışım yapmıyormu ? yapıyor. O ayakkabının sesi bile bir ancık dahi olsa dikkatini çeker adamın acaba bu dikkat çekme olayımı bu kadar popüler kılmakta meraktayım.
http://i.hizliresim.com/KgR11Z.jpg
önce yürümeyi öğrenmeli efendim. sikmişim baldırını kasarak verdiği pozları. kadın dediğin özgüvenli duracak, düşme korkusunun yarattığı tedirginliği suratında taşıyan kadın defolsun gitsin.
Üzerime alınmadığım kız tarzıdır. Boyu 1.60 olan kızın giymesi daha mantıklidir.
görsel
saatlerce alışveriş yaparken onun üstünde nasıl yürür merak konusu.
dengeli kızdır.
nasıl giyiyordur.
(bkz: topuklu ayakkabıya şiirler)
topuksuz ayakkabılı kızdan topuk farkıyla uzun olması muhtemel kızdır.
Topuklu ayakkabı giyen kız = günün geri kalanında ayaklarını kullanamayan kız.
konversli kıza stratosferden el sallar.
(bkz: Vurduruyordur)

Ben daha vurmuyor diyenini duymadım... Bunun vurmayanı yok mu?
Her fırsattaysa boyu 1,5 m olan kızdır.
Erkekleri kandırabileceğini sanan Minyon kızdır.

Herkes boylarının 1.50-1.60 civarı olduğunu biliyor.Havalı olmaya çalışacağım diye yapmadığı cambazlık yoktur.bundan ötürü de namusunun ne halde olduğu da şüphelidir.
yürürken o topuğumdan çıkan ses aşırı hoşuma gidiyor, adım attıkça atasım geliyor. birde o topuk sesine dönüp bakanlar oluyorsa allaaah saçlarımı savura savura yürüyorum. topuklu ayakkabı nedensizce özgüvenli hissettiriyor.
güncel Önemli Başlıklar