entry'ler (29)

müslüman yazarların biraraya gelmesi

katılmak istediğim oluşumdur.

beşiktaş taraftarı

dünyanın en büyük taraftarıdır.

kim kardashian ın grup sex videosu

çoğu erkeğin dört gözle beklediği videodur.

facebook un milletin duvarına reklam göndermesi

birde senin ağzındanmış gibi olsun diye yavşak yavşak yazarlar. "ben kullandım süper hemen yazıflıooooon" gibi.

yeni nesil yazarlara önerilebilecek nickler

zall'ın yiğeni

umudunu beşiktaş a bağlayan galatasaray lı

bu sefer olacak hissediyorum diyen galatasaray'lının düştüğü durumdur.

fırat aydınus un galatasaray ı yakması

hüseyin göçek'in beşiktaş'ı yakması gibi bir şey değildir. fener ofsayttan golmü attı, kırmızı kartı görmesi gereken 3 adamı kart mı görmedi. taktir haklarını fenerden yana mı kullandı da yaktı feneri şeklinde sorular sorarak çürütülebilecek önermedir.

anıtkabir in karşısına imam hatip lisesi açılıyor

bu olayda ne gibi bir terslik var çözemedim. görende genel ev açılıyor zanneder.

birde ortada beşiktaş'ın her hafta ofsayttan gol yeme durumu var. bunun olmaması için de dua etmesi gereken galatasaray'lıdır.

beşiktaş'ın feneri yenmesi ve şampiyon olmaları halinde taksim meydanına çıkıp şampiyonluk şarkıları söyleyecek olan galatasaraylıdır.
(bkz: başkasının sikiyle gerdeğe girmek)

galatasaraylı olmanın zorlukları

oniki yıl öncesinin kupasını hala anlatmaktır. birde bu arkadaşlar hala bütün avrupanın galatasaray'ı konuştuğunu düşünür. bir garibanın kendini zengin gibi gösterip yaptığı kibire benzer galatasaray taraftarı olmak.

müdüre yalakalık yapmak

her iş yerinde bu tarz insanlardan en az bir kişi kadrolu olarak çalışır. efendim o kadar yalakadırlar ki müdürün yaptığı her espriye gülerler. ha bire överler. türkiye'de çok prim yapan bu tarz insanlar her zaman senden önce terfi alırlar.

hoşlandığı kıza yazacak yazarlara tavsiyeler

güzel kokmak gerekir.

türbanlıların artmasının yarattığı rejim sorunu

medeniyetin götümüzü başımızı açmakta olduğunu sanan cahil insanın söylemidir.
sana ne milletin baş örtüsünden senin ninen de mi baş örtüsünü takmıyordu. biz zaten bu idik. hepimiz hrant'ız demekle olmuyor bu işler.

erkeklerin bekarete önem verme nedenleri

her erkek bakire bir kızla evlenmek ister ama çoğu bakir değildir. günah karşılıklıdır. bakir olan bir erkek bakire bir kızı hak ediyordur.

yazarların üniversite hayatından öğrendikleri

memleketine göre insanların sınıflandırılmaması gerçeği.

finkbey

sempatik ve iyi bir beşiktaş taraftarıdır. yakın türk tarihi ve osmanlı tarihi hakkında epeyce bilgiye sahiptir.

fenerbahçe

metristen yönetilen spor kulübüdür.
(bkz: aziz yıldırım)

otuzundan önce yapılması gerekenler

(bkz: askerlik)
(bkz: evlilik)
(bkz: çocuk)
(bkz: doğru iş tercihi)
(bkz: ev)
(bkz: araba)
(bkz: yurt dışı seyahati)
bunları 30 yaşına kadar yapabildin ise kırklı ellili yaşlar daha rahat geçer. *

izmir i izmir yapan şeyler

şu anda da böyle midir bilmiyorum ama izmir'e bir haftalık ziyaretimde gördüğüm en güzel şey saat kaç olursa olsun sokaklar kirlenmiyor. tinercisi olsun, sapığı olsun, kapkaççısı olsun hiç bir tane bile yok bu insanlardan. bu izmir'i farklı kılan bir konu bence.