bugün

entry'ler (36)

mersin de üniversite okumak

bazı orospu çocuklarının zoruna giden dünyanın en güzel olayı. sen öküzsen miami de bile elini sikersin anca.

terlemiş rus kızı

40 gün 40 gece hamamda yıkanmış türk kızından daha güzel kokar.

internet yoluyla tanışılan türk kızı

her türk kızı gibi koca götlü, iğrenç yüzlü, koltukaltları terlidir.

hayat cok fazla

bazılarının oyunun ortaya çıkardığı için sevilmez.

siyasetten anladığı akp çok kötü olan insan

hakaret etmek istemesem de salak bir insandır. salak salak konuşur, sadece akp çok kötü der, başka da bir şey demez. ondan sonra ülke neden kötü. sen salak olursan kötü olur tabii.

türk kızıyla sevişecek kadar çaresiz olmak

acınası insan durumu. hiç mi rus, ispanyol hatun bulamamış da türk kızına yavşıyor, çok kötü, çok yazık.

bir sözlük kızıyla buluşmak

bunun için harcanacak enerji ve maliyet yerine otsbir çekmek daha hayırlı olacaktır, 96 kez yaptım oradan biliyorum, her buluşmanın ardından kustum.

hayatı boyunca intihara teşebbüs etmemiş öküz

hiç acı çekmemiş, ökkeş tipi insan. ulan insan hiç mi bunalıma girmez, hiç mi kafası atmaz. inek gibi, ye iç yat. salak yemin ediyorum ya.

türk kızı baseni

ayrı bir cumhuriyettir. baseni kızdaki basen olarak değil, kızı basendeki kız olarak tanımlamak daha gerçekçi olur aslında. ayı gibi.

bir çılgınlık edip sevdiğini söyleyen erkek

kadının karşısında güçsüz kalacak, onun oyuncağı olacak olan tipsiz erkek. çılgınlık edip sevdiğini söyleyeceğine ölsün daha iyi.

hayatı boyunca karakolluk olmamış sözde erkek

hiç kavga etmemiş, kendisine omuz atan adama pardon abi deyip geçmiş, kız arkadaşının götüne bakan, laf atan adamları görmezlikten gelmiş pısırık, light kişilik.

itü sözlük

yazılacak bir yer değil. bura daha iyi.

heteroseksüelliğin sıradan olması

dünya nüfusunun belki de yüzde 96 sı heteroseksüeldir, öyleyse heteroseksüllik sıradanlıktır, fark yaratmak için homoseksüel olunmalıdır.
erkek-kadın ilişkileri artık size de sıkıcı gelmiyor mu?

mezarına işenesice insanlar

eski sevgililer, kötü kalpli aile üyeleri. falan filan.

(anket)

öğrenci

elektirikli sobayı yan yatırıp üzerinde yumurta pişiren insandır. lan olum bunu ilkokulda mı öğretiyorlar? yoksa üniversite ye girildiğinde kayıt sözleşmesinde felan mı yazıyor ben anlayamadım ki, komik mi şimdi bu?

bu adamı sözlükten atın lütfen

çöp kutuma gelen bie entryde entrynin silinme sebebinde yazan bir uyarı. şok geçirdim desem yeridir, kendimi bir an çok savunmasız hissettim.

düşünce özgürlüğüne bu kadar tahammülsüz olunmamalı. elinde imkan olan hoşuna gitmeyen insanları kolayca harcamamalı, erdem bunu gerektirir.

türk erkeklerin isveç te zavallı bulunmaları

isveç li bir arkadaşım sayesinde öğrendiğim olay. meğer isveç te bizim arkamızdan zavallılar, türk kızlarına mahkumlar, onlara çok acıyorum gibi şeyler söylüyorlarmış. haksız değiller.

türk kızlarının tek iyi yanı bakire olmaları

türk kızlarında namuslarından başka güzel bir şey bulamayan insan söylemi.

bence haksız. bizim kızlarımız çok güzel bence.

türk erkeklerinin duştan sonra da iğrenç kokmaları

(bkz: türk kızların duştan sonra bile iğrenç kokmaları)

trollerin sözlükte bile pis kokması

kendine yabancı düşünceleri "pis" olarak yaftalayan birinin hüsn-ü kuruntusu.

herkes, herkes gibi düşünmek zorunda değil.