bugün

entry'ler (60)

yaran msn iletileri

aykenbiyorhirobeybe *
(bkz: hero)
(bkz: enrique iglesias)

soyadının top olması

kızsa , izo koyarsanız pek de sırıtmayacak durumdur.

melih gökçek in 61 yaşında olması

obamayı şaşırtan durumdur , aralarındaki diyalog her ne kadar farklı lanse edilse de şöyle olması muhtemeldir :

"B.O : Nasıl bu kadar genç kalabiliyorsunuz.
i.M.G : Ankara'lıların kanını emiyorum da ondan böyleyim.
B.O : ..."

zuhal olcay

mevzuhal programında modern folk üçlüsüyle söylediği gel gidelim çamlıcaya isimli eserin meyanını bu kadar güzel söylediği için bile aşık olunacak kadın.

arz-ı endam eder :
http://www.youtube.com/watch?v=ymyyuervxec

çaylakken akla gelen başlığı yazar olunca unutmak

10 yıl üstünden geçse de hatırlanamayacak hadisedir.

(bkz: siz kaybettiniz) *

taptuk emre

ismini her duyduğumda "taptık emre , daha ne istiosun ki" gibi iğrenç bir espriyi yapmamı sağlayan 13. yüzyıl alimi.

cennet ve cehennem diye bir yeri yok sanan insan

ömer hayyam için dünya içinde de cehennemi yaşadığımız sürece pek de bir farkı olmadığını düşündüğüm insan çeşidi , şöyledir ki :

"Ben , gönlü temiz insana kurban olayım,
Gezsin başım üstünde benim , hoş tutayım ,
Ham insanı al karşına söylet azıcık ,
Dön sonra cehennem ne imiş sorayım." der. *

batuhan karadeniz in 3 bebekle çekilmiş fotoğrafı

iki hafta önce bowling salonunda karşılaştığım , etrafındaki vasat altı kızlara sarkabilen potansiyele sahip bir futbolcunun , bekelenenin üstünde performans sergilediği hareketi belgeleyen foto , hoş mu ? değil , ama zaten beşiktaşı şampiyon yapacak pası higuain a gondermediği için bi kıllıgım var mı bu şahsa ? var . o zaman müstahak ona yesin tüm bebişleri .

1 ile yazilabilen kelimeler

1 1 1iri 1iri lerine.

aşkım bana bir türk kahvesi yapar mısın

türk kahvesi içmesinden dolayı ya aşkım kelimesini söylememesi gereken yada cicim aylarının uzatmalarını oynadığını düşündüğüm türk çifti diyalogu.

isim şehir

lüleburgazın 82 plaka koduyla il olarak geçerli oldugu , yurdum oyunu.

yetki verilince kendini bir halt sanan insan

başbakan olan tipleri de mevcuttur.
(bkz: rte)

ameliyat sonrası söylenen ilk sözler

beyaz bir ışık gördüm , biri bana gel gel diyordu ! *

sigara

izmaritinin , orta parmağın tırnağı ile baş parmağın arka kısmının ortası ile atılması tavsiye edilen , keyif verici madde. * *

fethullah gülen in var mısın yok musun a katılması

öğrencisi acun yarışmayı sundugundan olsa gerek ön elemeye maruz kalmadan girebilir , ha bu gunlerde bir de bir kredi kartının başvurusu için en çok oy atan kişi de ön elemesiz girecektir , bu yolu kullanacağını pek sanmam ama.

ayrılıga dayanamam

ayrılığa dayanılmadıgını gecenin bi yarısı leman sam ' ın kendisine duyunca daha da koyan şarkı.

ülke

cemal süreya nın ,
"bir günler şölenlerle egemen ülkende
şimdi iri gagalı yalnızlıklar dönüyor " mısralarına ithafen ismini ülke koydugunu dusundugum , müthiş şiiri.

cemal süreya

" bilinir ne usta olduğum içlenmek zanaatında " diyen şair.

ne olacak yav

son gunlerde ağzımdan dusurmediğim ata demirer kılıklı azim repliği , her yere gidiyor efenim afiyetle yiyiniz.

elvan dalton

açın gızlar arayı salıyom gobrayı varooo şeklindeki nidasıyla beni benden alan şarkıcı *