bugün

entry'ler (66)

karısını döven bir adam görseniz ne yapardınız

Bunu önlemesi gereken ve bunu önlemesi için vergi verip beslediğim sosyal devletin dizel symbollü kolluk kuvvetlerine haber salar yoluma bakarım.
Hem it gibi çalışıp sürekli devlete haraç ödiycem akşam işten çıkınca da böyle bir olaya denk gelip müdahale edicem he başka bir arzunuz var mı.

kürt erkeğini 3 kelimede anlat

Bunlar amca baba yarısıdır muhabbeti abartılarak zamanla amcanın babayı çek senet meselesi yüzünden katledip anasını sikmeye başlayarak her an babası olması sorunsalıyla yaşamak zorunda.

söylenmesi zevk veren küfürler

orospuçocuğu.

solcu kız bafilemek için solcu olan adam

hafif meşrep solcu kızlara parkamın altında soğuk kampüs köşelerinde SoL paperı eşliğinde cilveleşip, okuldaki topluluk odasında bafilemek ahh dostum yapmayın ama yoksa siz hiç yapmadınızmı.

hayatınızın özeti olan motto

karanlıkta çalışırız aydınlığa hizmet etmek için.

geceye bir ahmet kaya şarkısı bırak

içimde ölen biri var.

berkin kalk oğlum ekmek al gel

mahalleden abileri vardır onların peşine takılmış gelmiştir polisle taş atmacılık oynamak o yaşlar da havalıdır.
yazık günah çocukluğuna kurban gitti ne polisin nede berkinin suçu vardı.
tek suçu cesur olmaktı, ölmeyi hakedip etmemesini uzun uzun tartışın aradan 4 yıl geçti.

teröristin amına koyalım eyvallah lakin terör özentiliği diye bir bok var eğer güneydoğuda 6-7 yaşındaki çocuk elinde defter kalem değilde oyuncak keleş varsa işte orda devlet olmak lazım sahip çıkmak lazım şimdi soruyorum kim kürtlere siktirin gidin bu ülkeden diyebilir ya dersin gücün yeter 72 gün içinde temizlersin ama el insaf güneydoğu anadolu bölgesinde o insanlar yaşıyorlar toprak olarak benimsemişler Türkiye cumhuriyeti kurallarına göre yaşamaları garanti altında ülkemizi seviyorlar eminim ki her kürt gabar dağının dibinde ölmek ister.
ama tekrar söylüyorum bu iş çocukluktan başlıyor, çocuk köyde bakıyor PKK lı ağabeyi krallar gibi elinde silah astığı astık kestiği kestik ben Abim gibi olacam diyor.
eğer bu devlet sosyal bir devlet olsa o çocuk devletin ilke ve inkılaplarına sımsıkı sarılıp abisini gördüğü yerde jandarma ya ihbar eder.
öğretmenler doğudaki çocukları siklemiyor atandım, neresi mardin köy okulu gitmiyor yada gidince çocukları köpekliyor.
uzar bu entry de, gerek yok birşeyi değiştirmeyecek.

6 yaşındaki çocuğu parçalamaya çalışan rottweiler

sabah kütüphaneden çıktım saat 7.30 sunum hazırlıyorum köpek gibi çalışıyorum.
elimde bilgisayar çantası bir sigara yaktım uyumaya gidiyorum 3-4 gibi dersim var yurtla kütüphane arası 10 dk.
okulda benden başka ne yürüyen bir canlı nede araba var bir anda sardılar etrafımı hani o kızların oyoyoyoyo diye mıncıkladığı yaratıklar birisi sırtıma çıkmaya çalışıyor biri ayaklarımın arasından geçmeye başlıyor ben köpek ısırdı diye çocukken 2 sene kekeme konuşmuş adamım soğuk da kanlıyım köpek işte diyorum 20 yaşındasın oğlum yanında manita olsa napardın erkek ol diyorum abi şerefsizim bir anda 30 tane köpek oldu birisi koşmaya başladı üstüme doğru ben varya hızlı bir hareket yapsam bokumu bulamazlar o kadar itin enkazında hoşt moşt neyse ilk minibüs geldide 2 dk lık mesafeye 1.5 lira verdim yurduma gittim cinsi farketmez başı boş köpek istemiyoruz sahip çıkın itinize köpeğinize öyle doğurup sokağa atmakla olmuyor sayın hayvan severler.

30 yaşından küçük olduğu halde sözlükte yazan tip

30 yaşından büyük olupta hala sözlükte yazan tip ?

yeni doğan bebek tuzlanır mı

domuz yağıyla yıkanır genelde bizim oranlarda.

matematik bir bilim midir sorunsalı

felsefe öğretmenimisin kardeş, okullardan atılınca matematiğemi sardın.

madem türban zorunla tanrı kadına neden saç verdi

materyal bakmayın tasavvufi bir mesele önce mehmet akif ey bülbül dinletisini açıp de ki allah bizi sınav ediyorsa ve sonucunu zaten biliyorsa niye göndersçdi bizi dünyaya, işte gerizekalı aklın ermediği yer burası tanrı sadece sıfatlarını bildiğimiz olgu yani ruhen bedenen bir varlık değil biz müslümanlar olarak allaha ve onun gönderdiği peygamberlere inanıyoruz.
emir ve yasaklarına dikkat ederek yaşamaya çalışıyoruz ben mesela karım biraz hafif hareketler yapıyor olsa dövmem peygamber fiziki uyarıları söylemiş ama bu ne sünnettir nede farzdır o dönemde kadınlar dövülmekten ziyade alenen parayla alınıp satılıyordu şartlar fiziki uyarıyı gerektiriyordu herhalde.
ama ben bu gün düğünde alkol de kullanıyorum yalanda söylüyorum ama nedir herşeyin farkındayım inanç görünmeyene inanmaktır. görünmeyene inanıyorsan başkalarının görmediklerini görürsün.

kripto yakın tarih

rtemmuzombeşfanilakasetaksimkışlameleksubaşıkayapayıkardeşahmetsenkimsinyabarışsubaruakarsukıvançednanamankaçmasıntadımızatambabasıalirızabeyfetihcezaacunsagopahayalet0sevgilimevetdavutoğlunoktafacebookbaşkanikimılyareikiyüzellimilyonyumrukyaptırtmayacağızeekşiyüzmilyonümraniyebaloncuksapığıyarramılarkdolaryerler5biberduman2.7limonsırrıgazı.

uzanıp gidiyor...

yalnızlığın insana kattığı şeyler

insan aklını gündelik zırvalarla doldurmuyor bir kere mesela hiçbir yalnız
- bu günde hava çok basık.
- geçen x büfeye gittim kaşar aslıyı gördüm.
-...
gibi saçmalıklar la uğraşmıyor varya o kadar değerli ki.

canı istemiyorsa telefonu açmayan insan

ulan yarram bir muhabbette yaptığın işle alakalı genel müdür statüsünde bir adamla denk geliyorum senin hakkında birşeylerden bahsediyorum sonra hangi siktiğimin fabrikasında amelelik yaptığını sormak için arıyorum adamla tanışırsın belki bi faydası dokunur diye sen götünü devirip kahve yudumluyor ve telefonu açmıyorsun ben adama rezil oluyorum sen ameleliğe devam ediyorsun.
boşsunuz olum telefon açmayan herkes boş zaten adam olsanız sizi boş muhabbet yapan kankalarınız amcaoğlunuz aramaz.

nikola tesla nın abartılmış bir bilimadamı olması

bir daha cep telefonunu 220V AC 60hz gerilimle şarj edersen ananı sikerim senin.

hav hav diyen köpek

bu ara antalyada takılmasın hav mav dinlemiyorlar.

islam dininin ilerlemeye engel olması

21.yy a kurban gitti din.
genelde köylüler tutuyorlar müslüman FC takımını.
yeni yetişen yetmelerde diyor ki AA benim nenem dedem çok salak insanlar ayfon bilmezler instada sıralı hikaye atmak bilmezler trend seks pozisyonlarından bi haberler ama ben hepsine hakimim ben z kuşağı piçiyim o zaman kapitalizm FC. hayırlı olsun yeni dininiz.

endüstri mühendisi ne iş yapar

sayısal işletmeden başka birşey değil, şu sıralar vakıflarda fabrikatör veletleri 239 binle yerleşip okuyor mezun olunca amelelerin başına geçiyor.

hadi ama 82 yi bekliyoruz

sekseniki gebze nazilli kim köpek.