bugün

entry'ler (128)

acayip seks döndüğü düşünülen yerler

tbmm olduğunu şiddetle düşündüğüm yerdir.

here comes the rain again

Hypnogaja coverıyla ayrı bir havaya bürünmüş şarkıdır.

rap dinlemek

zaman kaybıdır. Ulan bütün rapçiler aynı malzemeleri kullanıyor gündem üzerinden prim yapıyorlar. Sanat değeri açısından at çöpe dedirtecek şarkı mı desem ne olduğu belirsiz şeyleri neden dinlersiniz sanki.

tumblr

eski samimiyetini yitirme tehlikesiyle karşı karşıya kalan blog sitesi. Ergenler doluştukça eski zevki kalmadı be david. Emekli olma vakti geldi.

iron maiden judas priest metallica dinleyen ergen

en güzel şarkıların eski şarkılar olduğunu bilmeyen müzik zevkinden yoksun yazarın açtığı başıktır. Sırf 'çağın gerisinde kalmamak için' iron maiden,metallica,judas priest dinlemeyelim de black veil brides gibi basit ergen gruplarını mı dinleyelim?

ortada sagopaşk diye dolaşan kız

amacı erkek bulmaktır. Şu ana kadar bulanı varmı bilmem ama sayıları giderek artmaktadır.

metal dinleyenlerin daha zeki ve pis kokması

zeki kokmak nasıl olur orasını bilmiyorum ama kesinlike pis kokmuyoruz.

gecenin şarkısı

Metallica- Fade to black.

rap bir müzik türü müdür

melodiden yoksun bir tempoyla bütün sözleri dümdüz denecek şekilde okuyorlar. Neresinde bunun sanat? Bunun nesinden zevk alıp dinliyorlar anlamıyorum. Her yer iki saçma kafiye uydurup kendini şair sanatçı sanan beyinsizlerle dolu. Nesilleri tükenmeli dedirtiyorlar bi zaman sonra.

and justice for all

albümde bulunan güzel yürekli adam cliff burton ın anısına yazılan to live is to die ağıtını hatırladım yine. Gece gece bir kez daha üzdü.

canı sıkılan yazarlar

sözlükteki saçma entrylerin sebebidirler.

iyi aile kızlarına kezban denmesi

günümüzde kezban ifadesinin amacı dışında kullanımlarından biridir. Vermiyor diye her önünüze gelen kıza kezban demeyiniz.

metal vs rap

metal in kazanacağı versustur.

75 yaşındaki ananenin osurması

anneanneden anneanneye göre farklılık gösterir. Şahsen benim anneannem sinek vızıltısı gibi osuruyor.

her zaman erkeğin hesap ödemesi

ülkedeki cinsiyet ayrımcılığının başka bir göstergesidir.

uludağ sözlük

yazarların yarısı koyundur.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

pink floyd- hey you.

g a l a t a s a r a y

Türkiye'de ilklerin ve enlerin takımıdır.

öğrenilmesi gereken iki dil

çincedir. Çince bilen sayısı az oduğundan dilin değeri kat kat artmıştır. ingilzceyi ruscayı herkes bilir.

şu an yatıp uyumama nedenleri

uyku düzenini bozmamak.