bugün

sözlükte aynı başlıkların dönmesi sonucu meydana gelen durumdur. bilgi içerikli entrylerden çok "benim düşüncem bu" tarzı başlıklar açılması sıkkınlığı tetikleyen önemli olgulardan biridir.
canı sıkıldıkça sözlüğe absürt entryler yazan yazarlardır. gerçi ne zaman saçmalamıyoruz? orası da ayrı konu.
(bkz: canı sıkılan yazar yazarkasaya okuma yazma ögretir)
can sıkıntısının geçmesi içi sağ ya da sol görüşlü bir entry girmesi gereken yazarlardır. hele bir yazın bakın, patır patır oyluyor keratalar.
Son birkaç gündür örneğini çoğunlukla gördüğümüz yazarlardır. Hayır, başlığı gündeme getireyim de, canı sıkılan buraya birşeyler karalasın. " Hö oldu başlık açayım" , " ha gitti başlık açmam lazım" , " hi deme, hemen başlık açayım " gibi durumlara artık son. işte canı sıkılan yazarlar...
(bkz: sıkılan yazarlar).
(bkz: canim sikildi)
(bkz: bir yazar varmıs canı sıkılan)
+can dostum söyle bakalım kim seni sıktı?
-vallaha dayı aşağı mahallede iki tane serseri beni sıktılar.
+tmm dostum.. bu kadar açıklama yeter.
gecenin bu saatinde sözlükteki bütün yazarlardır. *
gecenin bu saatinde internette dolaşmaktan sıkılan yazarlardır. zaten sözlüktede hayat bitme noktasındadır.**
(bkz: bir yazar vardi cani sikilan)
(bkz: bir adam vardi cani sikilan)

işte o benim.
- sözlükte neden hiç ekşın yok .muha koyim.
+ bugün 3 büyüklerin maçı yoktu. yarın bol ekşın olur.
- çok canım sıkılıyo .muha koyım, napalım la.
+ sen içeri geç ben geliyorum.
- seninde .muha koyim. siktirgit lan godumun aborjini.
benim o.

yeminle benim. gidip yemeğe sarıcam iştahım yok, sigara içeyim diyecem canım çekmiyor. sözlükte birine sarayım, ekşın olsun, ayar vereyim diyecem kimi hangi sıraya koyacağımın muhasebesinden çıkamam,işime yöneleyim diyecem beynimde 42 tilki hepsinin kuyruğu birbirine dolanmış vaziyette...

offff hayat çok zor.
sabahtan beri evde oturan yazardır.
uzun ömürlü yazardır. zira sıkılan can canda kalır çıkmaz.
kesinlikle ben.

(bkz: ne yapsam ne yapsam bir hamak alıp sallansam)
(bkz: pinkfloydus).
(bkz: aknykc)
(bkz: sikildim)
Surda belki cani sikilan bir kac sozlukcu vardir, yaninada bir kac parmak cizelim, secsinler. *
şuan ki ruh halim.
(bkz: filiz sevişelimmi)
saat 02.12de canı sıkılmış yazar beyanıdır.
Soulfly'dir.
güncel Önemli Başlıklar