entry'ler (7)

ilk insanlar eşcinsel olsaydı

ilk insanlar nasıl oldu? eğer ki bir erkek ve bir kadınla başladıysa herşey öyleyse ensest ilişki kesin, yok eğer bir den çok erkek ve kadından bahsediyorsak eşcinsel olanları da pekala olabilir sonuçta bu üremeye engel değil. Ayrıca evli barklı çoluk çocuk sahibi eşcinseller bile var yahuu günümüzde.

dürterek konuşan insan

eskiden facebookta da vardı, akşama kadar millet az dürtmedi birbirini facebookta, şimdiki gençler sadece dürtmüyorlar birbirini direk sitiyorlar.

pınar gültekin

katilin nasıl bir soğuk kanlılığı var öyle, bu nasıl bir cinayet şeklidir birader. Akşam evine gittiğinde çocuğunla nasıl oynadın, karının hazırladığı sofrada nasıl yemeğini yeyip sohbet ettin, nasıl bir iki yüzlülük bu. Bence bu psikolojinin incelenmesi lazım.

demet akalın

genç hülya avşar, gülben ergen, ülkemin arabesk genlerini çözmüş bunu paraya ve kariyere çevirmiş bu açıdan bakınca başarılı cehaletini ve kalitesizliğini görünce çöplük olan showgirl.

kadınların en büyük suçu

sorun bence maço/efendi erkekle felan ilgili değil, bu coğrafyada hala birey olmak ile geleneklerin savaşı yaşanıyor, kendine güvenen birey olduğunun farkında olan kendi tercihleri olan kadınlar maalesef ortadoğu gelenekleriyle çatışıyor.

sözlük yazarlarının telefonları

generel mobile gm 5 plus, yaklaşık 5 yıldır kullanıyorum ve hiç bir sorun yaşamadım, fiyat/performans olarak gayet tatmin edici, niye bu kadar övdüm ki!!!

bihter ziyagil

Dünkü Pınar Gültekin olayından sonra sol framede bu başlığın olması tesadüf mü?