bugün

sözlük yazarlarının seks itirafları

ilk deneyimimde deliği tutturamadım. partnerden yardım aldım bu sefer girmedi. girdi bu sefer kondomu takamadım. taktım bu sefer tam takamadım açıkta kaldı. bu sefer kaydı böyle yine deliği tutturamadım. olaylar gelişemedi daha sonrasında yalvardım '' noolur bi kez daha deneyelim '' diye. kız kabul etti ama yine giremedim. soğuk bir kış günüydü ayrıca. bu arada şuan tam itiraf moduma girdiğim için olay örgüsünü öpücem biraz kusura bakmayın. kız önce eve geldiğinde evde kondom yoktu. kızı eve kitledim ve bununla da kalmadım şakayla karışık '' kaçarsın sen eheheheh '' dedim. yardıra yardıra bime koştum (götümü siksinler evet) bu arada da tam evin yanındaki ilkokulun çıkış saatiydi. torununu çocuğunu yeğenini okuldan almaya gelen ne kadar teyze varsa bime uğramıştı. '' bilenler bilir '' bimde kondomlar kasanın hemen yanındadır. zaten extra ve parti olmak üzere 2 çeşit vardı. ben çeşit olsun diye karışık aldım. kasa sırasındaki teyzeleri iterekten kenara çekerek (bu arada yardırmanın etkisiyle kan ter içindeyim) dudaklarımdan '' geçirsene abi '' cümlesi döküldü. kasiyer barkod okuma cihazını sıvazlıyordu. hemen poşete koydu ve göz teması kurmadan sıradaki müşteriye geçti. bu arada ben bu anın provasını defalarca yapmıştım ancak yumurta kapıya dayanınca ne kadar kolay oluyormuş meğer. geldiğim hızın 2 katıyla eve geri döndüm. geldiğimde kız kendi halinde '' ben bu malla mı birlikteyim ya? '' diye soruyordu büyük ihtimal. allahtan bim poşetini yolda imha etmiştim. odaya geldim kız aynen soyunmaya başladı. ama hiç bir cilve falan yok. duşa giriyor zaar. soyundu yatağa girdi. ben de aynı şekilde. bana '' hadi seni bekliyorum'' dedi. ben bu arada paketten rastgele seçtiğim '' mavi '' -tutti fruttili- kondom la savaşıyordum. garibim yadım etmeye çalıştı. ama olmadı. kondomu çekip sündürüyorduk artık. ı-ıh. yarısı takılmış diğer yarısı dışarda bir haldeyken ben kendime yediremeyip '' bari olay yerinde şeedeyim'' diyerekten görevimin bilinciyle pozisyonumu aldım. ama olmuyor. tık yok.. olay örgüsünü başa al şimdi buraya kadar sabırla okumuş pıtırcığım. en kötüsü de gittikten sonra beni '' bunlar normal şeyler, daha denemek için çok fırsatımız olacak.. sen benim sevgilimsin üzülme.. '' deyişiydi. itirafım odur ki.. kaç gece uyuyamadım ben bile bilmiyorum ancak 2 ay sonra bunu başardığım güne kadar diyebilirim. şuan bile yazarken gerildim sözlük. eminim ki ekranları başındaki onlarca ergen '' senin ta amuagoyim lan.. '' diyordur.*