bugün

gerçek yaşamda olsa denilen dizi karakterleri

michael scofield

--spoiler--

ulan adamcağazın bir gün yüzü gülmedi be kardeşim. resmen dram izledik, eskiler bilir star tv deki küçük besleme gibiydi. sürekli iylik yapıyor, ama kötü adamlar peşini bırakmıyor. tek farkı scofield geceleri gizli gizli ağlamıyordu. planım var deyip sineye çekti sürekli. yüreği kan ağlıyordu belkide. bilemeyiz...

adam kardeşi için hapse girdi ulan. bu devirde kim kardeşi için hapse girer sorarım sizlere? haa girecek bir de kurtaracak. ha ha.. kusura bakmayın dostlarım ama aranızda içinden ben yaparım diyenler var ve sizlere götümle gülüyorum. yüzünü, götünü dövmelerle donattı adam yahu. hiç düşünmedi ''onu sildirirken ne kadar acı çekeceğim, ya kurtaramazsam, oralarda kalırsam ne bok yerim. aygır gibi tacizci abiler var, bana banyoda bir karambol yaparlarsa bu acıyla nasıl yaşarım'' diye. dünya kadar manyakla uğraştı bana mısın demedi. alayını çıkarttı mapustan. ırkçılık yapmadı, zencisinede kucak açtı, meksikalısınada. hatta üstüne gaza geldi meksika da mapuslara düştü. oranında hapis plan sistemini çözdü iki günde. tehtitle, şantajla, adam kaçırmalarla sindirdiler scofield ımı. üzdüler... ama küsmedi, ağlamadı sülalesini çıkarttı oradanda. sonra ödül olarak şirket taktı bizim oğlana. yok kart kopyalamalar, yok efendim bişeyler bişeyler... oradanda kazığı yedi hemde ortak iş yaptığı adamdan. gitti tek başına alayını çökertti. ne aldı karşılık olarak? hatununu attılar bu sefer hapse. ulan kahrından öldü adam. dağ gibi adam devrildi. şimdi sorarım size bu yaptığınız insanlığa sığar mı? söyleyin ha sığar mı sucre? sığar mı t-bag? sığar mı general?

scofield gerçek olsun, ben onun sarah ı olayım. mutlu mesut yaşayalım. yok lan yok. ben kazık atmayacağım yeminlen.