bugün

evlenme teklifi diyaloglari

- bak ayça ben seninle skiş için evlenmiyorum tamam mı, yoksa skilecek kız çok ama asıl amaç ama skiş değil sevgi saygı olmalı, ha skiş olursa iyi olur ama ben skiş adamı değilim aşk adamıyım, skiş benim için ikinci planda gelir, zaten sırf skiş düşünen insandan bi hayır gelmez, skiş nedir ya allah aşkına skiş nedir, bu kadar önemli mi ya herşey skiş mi yani ben seni seviyorum aşığım sana skiş de neymiş, ben zaten seninle evlensem hergün skişemeyiz ki sıkılırız yani, arada bir skişiriz o da ilişkiye heyecan getirir güzel olur, hergün hergün skiş bayar insanı, sen zannediyor musun insanlar evlenince hergün skişiyolar, adam bi kenara çekiliyo gazetesini okuyo, kadın evi temizliyo, akşam da olursa yorulmamışlarsa skişiyolar. o yüzden skiş falan hikaye, ben sana baktığımda gözlerinin içinde mutluluğu görüyosam skişi ikinci hatta üçüncü plana atarım, skiş benim tarzım değil anlatabiliyor muyum, bir ömrü senle paylaşmak istiyorum ben, paylaşırken skiş skiş diye tutturacak bi insan değilim beni az çok tanımışsındır. şimdi sana bütün içtenliğimle soruyorum, benimle skişe değil, evlenmeye var mısın?
- boşaldım ben necati gerek yok, ağzınla sktin zaten.