bugün

mehmet haberal

teker teker cevaplayayım;
1. günlüklerin özden örnek'e ve mustafa balbay'a ait oldukları mahkemede kanıtlandı. kendileri de yalanlamıyorlar bunu.
2. asit kuyularından çıkan kemik parçalarının hepsinin dna raporu açıklanmadı. açıklanınca öğreneceğiz. ayrıca bulunan bir mezarda kemik parçaları ile birlikte tişört te çıkmıştı. hangi hayvanın tişört giydigini bana yazarsanız sevinirim.
3. tuncay güney'in hiçbir konuşmasına inanmayıp "bu ifadeleri işkence altında verdim" deyince inananlara bişey söyleyemiyorum.
4. bulunan o silahların yerlerini gösteren krokinin kimlerin evinden çıktıgını söylememe gerek yok sanırım.
5. dışarda ödül kazanmanın dokunulmazlık sağladıgını öğrenmiş oldum bu arada. öyleyse ülkemize en büyük ödülü, nobel edebiyat ödülünü kazandıran orhan pamuk'a neden vatan haini diyorsunuz?
6. ermeni tasarısını kabul eden fransa ile bilimsel ilişkilerini kesmenin, fransızca derslerini kaldırma aptallığının da yapılmış olduğunu ve bununla övünüldüğünü öğrendim. ne mutlu bana. bunu yapan adama da bilim adamı diyorsunuz.
7. ecevit'e yapılan darbenin baş aktörü bu kişi. tedavide kullandığı ilaçları bile açıklamayan bir başhekim bu zat. buna da mı iftira diyorsunuz?
8. gün olur devran döner cümlesi tam olarak bugün tutuklananlara söylenmesi gereken cümledir. bana değil.