bugün

uludağ sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

En sonunda benimde dahil olduğum ve talibimi aradığım ilan. Tabi öncelikle bazı kriterlerim var geçen kişi fucuk badim olabilir.

Öncelikle imanlı olması = tengir budun elendin çık dışarı kaynak yapma tekrardan arkaya milletin hakkını yeme

Uzun boylu olması = insan olmaya ceyrek kala elendin canım, 150 boy mu olur yer elması seni.

Akıllı olması = manyak olmaya karar verdim elendin canım akıllı olda gel.

Temiz olması = karton toplayan çocuk elendin çöpleri karıştırmayı bırak artık

Kılsız olması = True bebeim elendin kıl yumağı minnoş erkek

Huzurlu olması = para bok huzur yok elendin herşey para değil bu dünyada

Erkeksi olması = barbi olgay elendin işin gücün ibnelik yatakta kırmızı tanga giymiş erkek istemem ayol kız

Hiç evlenmemiş olması = şarapçı koala elendin işin gücün zamparalık birde çok osuruyorsun sanki karşında düşman varda onu zehirliyorsun

Zengin olması = nihavend elendin canım kusura bakma seni en sona kadar tuttum ama yakışıklılık da bir yere kadar ot mu yiyecez ühühü

Bitti bu kadar elimde sadece kala kala icardi1905 kaldı ayol çekilecek dertmi şimdi bu. Neyse kendisine mesaj atıp geliyorum hemen..
5 dak sonra...
Geldim arkadaşlar cevabımı aldım. Son kriterimi söylüyorum
30 cm olması = icardi1905 elendin canım 29.5 cm miş seninki yarım cm ile kaybettin.

Neyse arkadaşlar bu fucuk mucuk badilik bana göre değilmiş az kalsın icardi1905 20 yılın acısını benden çıkaracaktı verilmiş sadakam varmış. Yarım cm ile popiyu kurtardım. Ben elendim geriye kalan yarışmacı arkadaşlara başarılar.