bugün

eski sevgiliden gelen mesaj

eski sevgiliyle arkadascilik oynama karari aldiysaniz sayet, sik sik gelen mesajlardir. kisa sure icinde telefon gorusmelerine donusebilirler. naber nasilsin? sunu ne yaptin merak ettim? biliyo musun ne oldu hani sen iyi bilirsin... sesin durgun geliyo hayirdir? bilmemne konusunda benim yapabilecegim bisi var mi? o seninle cok ilgilenen cocuk var ya.. ne dicem bilio musun bence bosver.. o cok guven vermiyo bana sanki?!?.. bendeki yerin hic degismeyecek biliosun dimi? bik bik bik.. diye devam eden mesajlardir. ayni anda hem sevinir, hem burkulursunuz. eger iliskiden saglikli bir sekilde kopmayi basarabildiyseniz, zamanla uzerinizdeki etkisi azalir, siradanlasir. yok hala dile gelmeyen ama hissedilen kuvvetli bi bag varsa arada.. her seferinde iciniz bi titreyiverir. sonra tatli tatli gulumser sohbete baslarsiniz.. sonra telefon kapandiginda.. ardinda yuklu bi huzun bulutu birakiverir.. ceker gider.. biz neden ayrilmistik dersiniz sessiz sessiz.. muhtemelen o da der. sonra cevaplarinizi hatirlarsiniz. hayat kisa bi sure durakladigi yerden, devam eder...
e peki ne luzumu vardir simdi bunun.. valla aslinda yoktur. niye izin veriyosundur peki.. valla bilmiyorumdur.