bugün

ben bu yazıyı köpeğime yazdım

Canımın içi, Benji'm...
Ne cok sey yaşadık seninle.. ne kadar güzel sevdin beni. Hicbir sey beklemeden sevmeyi senden ogrendim ben. Sadece icten bir gülüş, yumusak bir ses tonuna verdigin o kocaman tepkilerinle öğrendim.
Cok sey atlattın sen, bundan 8 sene önce ölümlerden döndün, yine sıkı sıkıya bağlandın hayata, bize... nesenden hicbir sey kaybemedin.
Simdi yine sana oglum bunu da atlatacaksin, yine guzel gunler bizi bekliyor demek istiyorum ama diyemiyorum be oğlum. Hepimiz biliyoruz artık o korkunç sona dogru gittigimizi, uzatmaları oynadığımızı...
Benim ihmallerim mi seni bu hale getiren yoksa gercekten dedikleri gibi yaşından mi kaynaklanıyor ya da dedikleri gibi bir darbe aldin da simdi mi çıkıyor sonuçları bilmiyorum.
Ayağakalkmak isteyip kalkamayisinda kalbimden bir parça kopuyor.
Bana asla olamayacagim anneligi ogrettigin icin, sevgini bana veridigin icin sana minnettarim.
Lutfen acı cekmeden benden vazgec, beni senden ayrilmak zorunda birakma. Emin ok ki senden sonrası olmayacak. Sen en yakisikli, en sevilen, en efendi kopek olacaksin hep.
Seni cok seviyorum. Tattirdigin tum duygular icin sonsuz teşekkürler. Seni seviyorum
görsel