bugün

şeyma subaşı

Hazıra dağ dayanmaz deyiminin vücut bulmuş hali. ne severim ne nefret ederim, ama hiçbir vasfı olmayan aptallığı iyi bir şey sanan 30 yaşına yaklaştığı halde daha kendi ana dilini yetkin kullanamayan biri. Evlenmeye harcadığı eforun yarısını evliliğini devam ettirmeye harcasaydı bu duruma düşmezdi.
Kızını cidden sevmediğini düşünüyorum. Bir çocuk 5 yaşında bile hep mi donuk olur, o festivaller gece klüpleri kıza hitap etmiyor ve kadın da bunu gayet farkında. Babası Acun da olsa anne yemeği, huzurlu ev ortamı, salonda meyve tabağı ve samimi aile ortamından uzak kalmanın çocukta hasar bırakacağını düşünüyorum. Mimlendiği için büyük markalardan reklam alamaz, youtube açıp çırpınmaya başlamış, gösterişe harcadığının milyonda birini kendini geliştirmeye harcasa kendi kanatlarıyla uçabilirdi, kendi etti kendi buldu. Kitap 40 bin sattı diyorlardı resmi sitelerden maksimum 3-4 bin sattığını anlayabiliyoruz. Nafakası onun eski hayatının 3 gününe bile yetmez, Türkiyedeki beach klüplerden bile kovulmaya başlamış. Acuna attığı canlı yayın mesajının planlanmış olduğunu düşünüyorum, yeni avını bekliyor. Umarım hiçbir vasfı olmadığı için düşüşü devam eder.