bugün

kadın ile erkek eşit değildir

kadın üstündür.

türkiye'de yüzyıllardır kadın ve erkek eşit değildir. kadına pozitif ayrımcılık yapılmaktadır.

bir kadın sırf kadın olduğu için el üstünde tutulmaktadır. yorulmasın istenmekte, zahmet çekmesin istenmekte, elini sıcak sudan soğuk suya sokmama deyimi bile dilimizde yer etmektedir.

doğduktan sonra bir kız çocuğuna ve erkek çocuğuna farklı davranılır mesela. kız çocuğu hep sevilirken erkek çocuğu yazları bir yerde çalışsın hayatın zorluklarını öğrensin denilir.(mesela ben de kızım olsun istiyorum)

taa osmanlı'dan beri, taa islamiyetin gelişinden beri. okulda iki erkek birbiriyle kavga etse gayet normaldir olay kapatılır taraflar barıştırılır, kimse üstünde durmaz ama bir kız ile bir erkek kavga etmiş ve kız ağlıyorsa konunun ne olduğuna bakılmaz bile ve o erkek bku yemiştir.

e hal böyle olunca da kezban dediğimiz kızlar, ne oldum manyağı vicdansız kafasız kızlar türemeye devam ediyor. hepsi öyle mi? tabi ki değil, ama herkes müsamaha göstermeye, kız olduğu için tolerans göstermeye devam ettiği için manyaklaşan büyük bir kitle var. yani eşit falan değiliz sizler daha üstünsünüz kızlar.
güncel Önemli Başlıklar