bugün

yakışıklı olduğu halde kızları götürmeyen erkek

Ortalamanın üstünde bi tipe sahip olsamda bunla övünmüyorum. lakin karakter açısından mıdır yoksa benmi beceriksizim bilmiyorum ama öyle her kıza yazmam. evt şimdiye kadar hiç teklif etmedim bi kıza genelde bana eden kızlar oldu. Yada kendini çok belli etti sonra ben gittim onun yanına. Yani hiçbişekilde bi kıza ilk ben yazmadım. ve çoğu kişinin güzel veya çekici bulduğu kızlar bana sırf konusması, hal hareketleri ve karakterinden dolayı bana çok itici geliyor. Zeka yoksunu tüm kızlar isterse barbara olsun yinede itici geliyor. bunada sapiosexual deniliyor heralde. Sapiosexuallik biraz egolu gibi gelsede size gerçekten bende böyle bişey var ve egoyla alakası yok. Çokta güzel bişey de değil. Yani alımlı bi kız var biraz göz göze geliyosun falan sonra bikaç muhabbet ettikten sonra hemen soğuyosun kızdan. Bide şunu ekleyim çocukluğunda tanıştığın kızlarla daha iyi ilişkiler kurulabilir bunu anladım. Yani işte Allah vergisi bi tipimiz var şükür ama öyle her önüme gelen kıza yazmıyorum. hatta bana kendini belli etmeyen hiçbi kıza yazmıyorum. Bu bi karakter meselesi. bir elin 5 parmağını geçmeyecek kadar az kızla çıktım.