bugün

azrail ile fani arasında geçen diyaloglar

-pouffff (dumanlı sesli bir zuhur etme efekti)
+bisssssssssss....
-bisss değil gözüm azzzzz
+ne azı abi?
-rail azı abi çoğulu azrail oluyor...
+nası yani ya?
-basbayağı... çok kasmayalım artık vakti zamanı geldi hade gidiyoruz...
+nere gidiyoruz, daha valizleri toparlamadım ben?
-türkbükü koyuna değil anam babam, rahmeti rahmana g+idiyoruz valize gerek yok, çıplaklar kampı gibi bir mekan bahsettiğim meraklanma ihtiyacın olmayacak giysi filan.
+iyi de, bütün yıl boynca bu tatili planladım ben, şimdi böyle ansızın olmaz ki, kankam da fena bozulur...
-he epey eğlendik yukarıdan senle eray'ın planlarına. artık turist kızlara o sürtecek disko loşluğunda, senin ön-arka takımlar biraz meşgul olacak.
+eray'ı da biliyorsunuz yani..
-he... şahin k'yı da biliyoruz...
+ bilgisayar format çekecek kadar da vaktimiz yok mu?
-siz türkleri bunun için seviyorum işte, ölüm anında bile espri statüsünde isteklerde bulunabiliyorsunuz? ne formati evladım, sen format olmuşsun zaten!
+beni alma direktifini kim verdi, alma emriniz var mı yanınızda, görebilir miyim?
-ebenin emrini gösteririm şimdi sana. ikinci şubeden değil yavrucum bizzat merkezden geliyorum...
+ne malum doğru kişiye geldiğiniz? ya karışıklık varsa?
-he, evraklar karışmıştır belki! canımın içi bu tür hareketler sana zaman kazandırmaz, senin için vakit kavramı da bitti, durdu, öldü zaman, maçı uzatmaya kalmışma, adın semih mi ulan, son saniyede kurtarıcan!
+sizdeki bu espri gücü doğuştan mı yoksa eğitimini mi aldınız?
-bak hala aynı şeyi yapıyorsun. bu tür sırnaşma numaralarını zebanilere sakla, orada daha çok ihtiyacın olacak. biz emir kuluyuz, paketi teslim edince işimiz biter, kalacağın yerde tanıdık bulursan daha çok işine yarar!
+nası yani?
-ohoooo bunca sene kimse sana anlatmadı, öğretmediyse öyle ayak üstü olmaz. demek ki bizzat deneyerek tanıyacaksın...
+hiç olmazsa eray a bir sms atayım, ya da yok yok bekle iki dakka msn dedir şimdi o, ben gidiciyim diye 'title' yazayım.
-yok, sen direkt "away" konumuna getir!
+peki cebimi yanıma alabilir miyim? hani sinyal filan kesilene kadar kullanrım filan?
-başlatma lan cebinden. daha pamuklu modelini icat etmedi nokio, ancak kıçında taşıyabilirsin götürebileceğini, olmaz yürü gidiyoruz uzattın, işimiz gücümüz var...
+ama, ama bi dakka...
-amma uzattın ha!
+-pouffff (dumanlı sesli bir zuhur etme efekti)