bugün

24 mayıs1993 bingöl katliamı

33 insanın kahpece öldürüldüğü gündür. kirli bir düzenin içinde, şeref yoksunu insanların oynadığı oyunun kurbanı kahramanlardır. bu katliamla ilgili komplo teorileri üretmek bu genç insanların hayatlarını onlara geri vermez. ülkemiz insanlarının kanı üzerinde oyun oynayan birileri var. bu birileri, satılmış uşaklarla birlikte genç insanların hayatlarını, umutlarını, geleceklerini çalıyor. milyonlarca genç var bu ülkede , bu topraklar için, yedi düvele karşı savaşarak diktiğimiz bu bayrak için can verecek namusa onura sahip. ancak bu farklı birşey. binlerce can verdik biz bu oyuna. hayatlar bitti, ocaklar söndü , oyun bitmedi devam ediyor. bu 33 yitik can, bu 33 anadolu çocuğu ve daha niceleri canımızı yeterince yaktı. artık bu oyun bozulmalıdır. ben de en yakın arkadaşımı, kardeşimi dün askere uğurladım. ve onu kimsenin basiretsizliğine, işbirlikçiliğine, korkaklığına, beyinsizliğine, şerefsizliğine kurban vermek istemiyorum. bu toprakların üzerindeki kirli eller kırılmalıdır. bu oyun bozulmalıdır !