bugün

bilim temelli laik eğitimin yok edildiği ülke

bir kemalistin hezeyanları...

bu ülkede ne zaman bilimsel eğitim veriliyordu da bu eğitim sistemi bitirilmiş,allah allah haberimiz yok.

bir arkadaşım yine dine sallamış yahu kardeşim bu ülkede din dediğin şey 3 tür

1.başörtüsü
2.içki haram
3.uyduruk kandiller
4.hadisler

peki kuran,işte o atatürk ile öldü,bitti selametle...

peki kuran ne diyor baktık mı,yok canım ona bakan dinden çıkar.

evrenin bir başlangıcının ve bir sonunu söyleyen,evrenin genişlediğini bildiren,güneşin ve ayın bir yörüngede yüzdüğünü ilk canlıların sudan kılındığını kaç asır önce bildiren kuran dinden çıkarır.farabi,harami,biruni,sina gibi modern bilimlere babalık yapan kuran dinden çıkarır diye müslüman olduğunu söyleyen ülkede okutulmuyor...

siz ne dininden ne biliminden bahsediyorsunuz demek lazım.

biz bundan ötürü yurtdışında okuduk,pozitivist de materyalist de semitist de ne dersen de ama bu ülkede bilimsel eğitim vardı bunlar bitirdi deme.. olmayan bir bilimsel eğitimin olmayan tartışması...

not:atatürkü çok severim,ama onu putlaştıranlara da iki çift sözüm olur elbet...

not2:huri diyorsun peki huri ne demek onu biliyor musun güzel kardeşim.bilim kuranla çelişmez onu çeliştirenler kendileriyle çelişir...suç sende değil sana bu dini anlatan zındıklarda...merek etme cennette avrat mavrat yok bunlar mitoloji,hurafe...

not3:hakikati duy bas eksiyi sorarım bu ülkede ne zaman bilimsel eğitim verildi...işte atatürkün gerçek düşmanları sizsiniz,o güzel insana küfür ettiren sizsiniz,kusura bakmayın dost acı söyler,bir tek kişi kalsan bile hakikati gizliyorsan şayet zalimlerin en büyüğü olursun.yüzde 99.9a karşı bile hakikati söylerim...dincilere ve dinsizlere karşı...