bugün

game of thrones

Spoiler olabilir ama olmayadabilir heyecandan şeyapamadım şu an
kız o neydi öyle kız yemnediyorum heyecanıma hakim olamıyorum. Kaka çorbası gibi yedi bölümden sonra tek kelimeyle mükemmeldi. Jon snow az kalsın aşırı adamlıktan ölüyodu yüreğim ağzıma geldi heyecandan ters takla attım ama olsun. Sırf spoiler yemiyim diye sabahın köründe izledim ama yine olsun.
öncelikle jon snow bekar mı bilmek isterim. Kendisi de kabul ederse diz çöküp evlilik teklifi etmeye ben hazırım.

ışide silah yardımı yapan cercei zillisi de beter olsun inşarla tanrılara kurban verirler.

anlamadığım bazı şeyler oldu ileriye dönük spoiler vermeden konuya açıklık getirebilecekler varsa yardımlarınızı beklemekteyim.
şimdi bu yaşıyan ölü kişiler sadece dragonglass ya da valryian steel kılıçla ölüyorsa bu kafa yararaktan iskeletine kılıç sokaraktan tekrar öldürülen zombiler aslında ölmedi de geçici olarak etkisiz hale mi geldi bu kişiler nasıl öldürülür orayı pek şeyapamadım. Diyelim ki tekrar öldürüldüler o en sondaki kendinden taçlı yetkili abimiz onları tekrar diriltti mi yoksa sadece yeni ölenler mi dirildi yani dirilen bi daha dirilebiliyo mu pek anlamadım.
bi de o dev bireyi o eve nasıl soktular onu hiç şeyapamadım o zaten ordaydı da evi üzerine yaptılar herhalde.

Son olarak evlen benimle jon snow