bugün

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum. bundan birkaç sene önce o zamanki sevgilimi terminale karşılamaya gidecektim. kızla yeni çıkmaya başlamışız. ilk kez yüz yüze gelicez. terminale doğru tam tehcisat gayet şık hazırlandım gidiyorum alain delon havasıyla. neyse yürüyerek gideyim dedim vakit olduğu için. o an birde deli deli rüzgar esmeye başlamaz mı? la saçlar bozulacak telaşıyla rüzgar beni geri ite ite iki ileri bir geri gidiyorum. tam terminale geldim hafiften yağmur da başladı. biraz ıslandım, sonra içeri girdim kızı beklemeye başladım. rüzgarda savrulma ve yağmurda ıslanmanın etkisinden olacak şeytan git bi saçına başına bak dedi. iyi de ayna yok ki dedim içimden. wc ye git bak dedi şeytan. e yurttan çıkarken yaptım daha ne wc si dedim içimden. ama o obsesyonlar durmak bilmedi kafamda ve gittim wc ye. gittim aynaya baktım, saçımı başımı düzelttim her şey iyiydi. e şimdi napcam bir su akıtayım bari dedim yok depo boş. hayda çıktım 1 lirayı tosladım sırf aynaya bakmak için. ben ki savurgan adamın tekiyim ama o para dokundu lan. neyse aramızda kalsın sözlük.
güncel Önemli Başlıklar