bugün

karabük üniversitesi

Dikey geçiş yapıp kurtulmak için can attiğim şehirdir. şurda 192 gün sonra mezun olacam inş şafak bile sayar oldum o derece diyeceğim şu ki arkadaşlar sağlam bi bölüm kazanmadktan sonra gelme karabüke esnaf ve emlakçıları kalkındırırsın o kadar boşa gelme bizim üniversite mevlanın bi sözünü hatırlatıyor bana\'\' gel ne olursan ol gel\'\' baraj puanın geçip her halükade girebileceğiz bölümler var yani ama yaşamak sıkıntı arkadaşım baban asgari ücret alıyorsa gelme okuyamazsn asgari ücretteki adam kadar giderin olacak senin burda kyk cıkmadığı sürece 44 bin kişini bulunuduğu bir yerde 3.800 kişilik kyk yurdu var ve torpilin yoksa boşa uğrasşma onada okul ortamı berbat takılıp eğlebileceğin ne bilim kafa dağıtacak bir yeri yok anca cafelerde batak ata ata las vegasa vali olacak şekile gelebilirsiniz ilk geldiğim zaman hiç birşey bilmezken şimdi bütün kumar oyunlarını öğrendim can sıkıntısı arkadaş bunlar başka birşeyden değil ha sen oraya okumaya gittin ortam için mi diyeceksin arkadaş hayal mi bilemedim ama geçen yıl topu topu okulum 1.5 gündü var mı böyle şey sen söyle bana bu senede 3 gün okulda eğitim sıfır herşey teorik kağıt üzerinde hocalar dersi anlatmaz kafana göre freee takıl yani bizde öyle gelip öyle geçiyorz vizeler başladı ve ben inanın daha kitap açıp yüzüne bakmşlığım yok sınava son 1 saat kala çalışıp giriyorm öylede geçiyorm yani anlayacağın arkadaşım karabük boktan ve hep öyle kalmaya devam edecek ha ilerde ne olur bilmem ama daha bu öğrencilerin canı çok yanacak neyse fazla sözümü uzatmadan bitireyim artık sağlıcakla kalın