bugün

sözlük yazarlarının itirafları

bugün anasınıfında kayra adında bir öğrencim 'öğletmenim kakam var benimle gelil misin' diye beni tuvalete götürdü. neyse geçtik klozete, 'öğletmenim temizle şulayı' diyerek önce klozeti sildirdi bana. tam kapıyı kapatıyorum 'hayıl hayıl gitme yanımda kal yapamam yoksa' dedi. anlıycağınız çocuk klozete oturmuş bir yandan elimi tutmuş bir şekilde on beş dakika kakasını yaptı. sonra da 'ben popomu temizleyemem' diye onu da bana temizletti. lan var ya o an tam o an dedim ki allahım nolur benim de böyle bir oğlum olsun. ama aynı böyle olsun. böyle küçük bıcır bıcır bir salak gezinsin yanımda her istedigini yaptırsın ben de gülerek yapıyım her dediğini. bugün ilk defa hissettim o bağlılık duygusunu. şimdi size çok salak gelebilir ama o klozetin başında çocuğun elini tutarken kendimi o kadar iyi hissettim ki, kayra bensiz tuvaletini yapamıyordu, kayra bana güvenmişti, kayra beni anneliğe seçmişti. * ama düşünsene lan bana benzeyen bir velet böyle bacak kadar geziniyor sürekli bişeyler istiyor falan. fena olmaz sanki be..
güncel Önemli Başlıklar