bugün

toplum içinde sevişen çiftler

(bkz: kiralık ev ilanları)

saka bir yana, yazarlarımızın ''toplum bunu kaldıramıyor hala'' diye tanım yaptıkları olaydır.

neyini kaldıramıyor arkadaşım? yol ortasında sevişene ''yuh, oha, ayıp, yapmayın, etmeyin'' diye laflar mı atılıyor da benim haberim yok?

ben bunu ne anadolu da, ne ege de, ne de karadeniz de dahi görmedim. insanlar aşırıya kaçmadığı sürece yaşlı ablalarımız, teyzelerimiz bıyık altından güler geçerler bu olaya. ha bokunu çıkarırsan da ''tövbe estagfurullah'' der geçer adam.

hem her ne kadar gelişmiş olursak olalım. sokak ortasında sevişmek ne zamandar beri gelişmişlik göstergesi oldu amına koyim? böyle bir kriter mi var ulan? kim koydu bu kuralı?

sokak ortasında sevişmek nedir bilir misiniz? hemen söyleyeyim. allah ın ezikleri ömrü hayatında yiyemediği bokun açlığıyla, ''bakın ulan gelişmişim, hem de sevişebilirim ben'' ayağına yatıp düzüşürler sokak ortasında. lan sokağı da geçtim restoranda, cafede, nerde bulursa...

lan biraz özel olur bu işler. mahremiyet denen bişey var. hadi elalemi siktir et, kendine hiç mi saygın yok salak oğlu salak...

ulan bu kadar boktan bi meselede bana destan yazdırdınız ya helal olsun size de...