bugün

bir aşktır bu

part 3

ben yanıyordum, aklımda başka hiç bir kız, kadın yoktu, tek zevkim oydu ve ben ağır ilerleyerek her anın tadını çıkarmak istiyordum.

öyle de yaptım, çığlık attığında ise deltasında yüzerken küreğimin bir duvarından diğerine değdiğinden bir de bir tepecik adı venüs tepeciği oracıkta ve keşif yolculuğuna o da kaltılmıştı.

başımı kaldırıp baktığımda o 85 oldu 105 o 105 oldu 125 ucunda ki pembemsi bayrak gibi görüleni katmıyorum hesaba.

onun tiksinebileceği her şeyden kaçındım, bir kadın olarak ve ilk olarak olması yaşaması gereken tüm zevkleri vermek istedim, zaten sonra ki 2 yıl da hep bunun gibi bir kaç anımla kapadım kendimi içime.

arkasını çevirerek erotik masaj yaptım kendisine, erekte olmuş olan ise, deltasını aramaya çıkmış ve orada tüm kayganlığın içerisinde yalnızca duruyor veya bedenin hareketiyle sürtüne sürtüne kıyılardan geçiyordu derinleri keşfetmeden. boyundan başlayarak güzel bir masaj yaparken kulağına eğilim "mutlumusun?" diye sorduğum soruya aldığım cevap "ııııı" yanıyordu bedeni, ben de yanıyordum.