bugün

ak parti hakkında zart zurt konuşan bayan

evet efendim...

öncelikle herkese kocaman bi dini akşamlar diyerek bu kevaşe bayanı az da olsa tanımlamak istiyorum. kitlelerin arkasından yürüyerek başından aşağı benzin döküp yakacak kadar delikanlı olduğu, başında ulu önder, cumhuriyetin kurucusu ülkenin payidar başbakanı sayın başbakanımız recep tayyip erdoğan'ın olduğu ak parti hakkında zart zurt konuşmalar yapan, denk getirdiği her ortamda ak parti yeaa tayyip yea şeklinde kaşar konuşmaları yapan sahtekar göğüslü yalama bayandır.

açıkçası bu tip bayanlar ile her ortamda rastlaşıyoruz. çünkü bunlardan piyasada bolca bulunuyor. ulan adamlar bolu dağını delmiş, metrobüsü yapmış, ssk yı on numara yapmış (kaldı ki yatalak ninemi ssk kuyruğundaki yatağında kaybettik) ilaç sistemini süper yapmış, yol yapmış zam yapmış ortalığın afedersiniz anasını ağlatmış. ee şimdi sen metrobüse binipte delikanlıyım diye takılıp öyle it gibi itişerek kakışarak oturduğun koltukta ak parti'yi kötüleyip akşamda sevgilinin kucağında zıplayacaksın ve sen dürüst olacaksın ak parti rerere rarara olacak. yemin ediyorum sabah sabah dinlerim diken diken oldu. bi de küçük dinleri ben yarattım havasında dolaşır bu tipler. pü allah cemi cümlesinin belasını neyse ya.