bugün

sözlük yazarlarının itirafları

biriyle kan bağımın olduğu iki tane yarı çıplak yetişkin erkek elime işedi.
yok yok, öyle garip manyak fetiş fantezilerim yok. geçenlerde balığa gittik babam ben babamın cankuşu mahmut abi. küçük bir tekne ayarladık. balıkçılıkla ilgilenenler anlar. açıldık. açıkta orta suda kopez falan arıyoruz. öğlene doğru dedik tişörtleri çıkartalım. rengarenk dönmeyelim eve her yerimiz yansın. neyse, 3 tane adam 4,5 metrelik tentesiz bi teknede takılıyoruz. babam atıyor oltayı 3 iğneli saçakta 2 tane balık çekiyor. mahmut abi de aynı. ben deli oldum amk. açıktayız, orta suya olta atıyorum ot balıkları falan geliyor bamya kadar. neyse, bi ara fena vurdu bi tanesi. oltanın ucunu iyi bi eğdi. dedim geliyor amk, ezilmem gari bunların yanında. ötekiler teknenin solunda atmış ben sağındayım. çektim balığı, böyle 600 gram kadar bi balık. ama bi değişik. böyle dragon gibi bi şey amk. dedim melina falandır heralde. tam döndüm bizimkilere elimi balığa attım iğneden kurtarmak için amanın o da ne. balığı tutmamla ayağımın ucundan kulak memelerime kadar bi acı. meğersem dragonya denk gelmiş onu yakalamışım. balık merakı olanlar bilir bu dragonya zehirlidir. sırtındaki 3 tane iğnesi bi tarafınıza battı mıydı yandın. davul olur oran, ağrır koparmak istersin. aha fotosunu da buldum size: http://desmond.imageshack...00gl8.jpg&res=landing
neyse, bıraktım hemen balığı. babam kesti misinayı zorla attı suya. daha yirmi saniye geçmeden elim bir şişti bileder böyle hamburger gibi bi şey oldu. teknede de ne amonyak var ne bi şey. amonyak olsa anında şişmeyi keser zehri atar. rahatlatır. mahmut abi "dönelim" dedi, babam "gerek yok hallederiz" dedi. ben de babama uydum "gerek yok" dedim ama bi taraftan da düşünüyorum nasıl halledecez amk bilekten kesip atmasın bu eli diye. sonra geldi dedi ki "mahmut abi'nin de eline batmıştı dragonya, idrar iyi geliyor" dedi. bak bak. hay amk. nerden duydunuz bu tedavi yöntemini, kim nasıl keşfetti bunu.. neyse, "ee" dedim "benim çişim falan yok. nasıl olcak o iş?", "biz işeriz, mahmut abi'ne ben işemiştim" dedi. vay amk. görüyon mu dostluğu sadıç? "tamam" dedim ağrıdan duramıyorum. bi an önce işeyin bi şey yapın. oturdum tekneye elimi de uzattım teknenin dışına. babam işedi bi müddet. mahmut abi de uzaktan kesiyor. böyle hafiften gülüyo amk. dişlerimi sıkmaktan çenem ağrıdıydı. hem utanıyorum, hem canım yanıyor. neyse işedi etti, bi on onbeş dakika durduk ama kâr etmedi. hala aynı, şiş davul gibi ve ağrıyor. mahmut abi "aç bakam avcunu" dedi, çıkardı bi de o işedi. böyle ılık ılık. allahım yarabbim. neyse, bi onbeş dakika sonra ağrı kesildi. şişlik hafifledi. bir iki saat sonra da geri döndük. bunlar tuttukları balıkların havasını yaptı eşe dosta, ben oturdum bi taşın üstüne ağladım.