bugün

sözlük yazarlarının itirafları

etrafımdaki insanları dikkatlice gözlemliyorum insanlar cidden hayatını yaşıyor ama mutlular seviyorlar,seviliyorlar ve yalnız değiller evet benim hayatını yaşamakdan anladığım şey insanın bir sevdiğinin olması bu yeterli peki tüm herkes bunları yaparken ben napıyorum sadece izliyorum,gözlemliyorum,imreniyorum biraz kıskanmıyorda değilim hani ama bu böyle değilmidir hep insan sahip olamadığı şeylere başkasının sahip olduğunu görünce kıskanır özellikle bu sahip olunamayan şey aşk ve sevgi ise ayrıca ben çok şey istemedim hayattan sadece birini sevmek birininde beni sevmesini istedim öyle çok sevmesine gerek de yok az sevsede olur beni ama sevsin hem o beni az sevsede ben çok severim onu insanların sevgilileri varmış çok seviyorlarmış birbirlerini aşk işlerini geçip ilişkiye bile giriyorlarmış ben bunuda istemiyorum böyle gezeceğim, dolaşabileceğim, birlikte sohbet edip vakit geçireceğim, sinemaya gideceğim biri olsun sadece hayatımda çok mu şey istiyorum hayattan beni bundan mahrum bırakıyor bu hayat anlamadım.
güncel Önemli Başlıklar