bugün

entry'ler (8)

türbanlılar da cinsel ilişkiye girerler

Lisede iken ocak başkanı demiştikine bana ülkücülerin kız arkadaşı olmaz. içimden robokop'un bile sevgilisi var dediğimi dün gibi hatırlıyorum.

uber hırsızdır ekmeğimize mani oluyor

Aynı yerden binip aynı yerde indiğim aynı durağa ait iki taksininin biri 12 diğeri 17 tl yazınca kusura bakmasın kimse uber hırsızlık falan değildir. Kendinize ya çeki düzen vereceksiniz yada yok olup gidersiniz. Ayrıca taksicilerin bir çoğu at hırsızı gibi. Her türlü insana saygımız var. Emekçilere ayrı saygımız var. Lakin insanların canını emanet ettiği bu insanların bir çoğu şehir magandası. Açık ve net.

her annenin pek de kutsal olmaması

Bazı anneler var bırak kutsalı lanetlik. Cübbeli Ahmet'i sevmem ama onun dediği gibi mezar komşusu olsan senin mezarın tutuşur.

çocuğa üstün ismi koymak

Benim tanıdığım bir üstün vardı. Çocuk zeka olarak gerçekten kıtlık yaşıyordu. Bence bu isim o çocuğu bu hale getirdi. Ben üstünüm demi baba? Evet gerizekalı öylesin!

çiftleşen kedilere müdehalede bulunmak

Gözümle şahit oldum. Amca elinde değnek ile hayvanları koavalıyordu. Mahallenin namusu falan birşeyler diyordu ama gülmekten duyamadım tam.

iş dünyasında başarılı olmanın sırrı

Nakit paran olacak iş yapıyorsan. Ay sonunda kirayı nasıl öderim kaygısındaysan o iş yürümez. Benden demesi.

bir insan ne kadar yalnız olabilir sorunsalı

Yanı başında eşi dururken yalnızlıktan her gece başını avuçlarının arasına koyup kalbine saplanan ağrıların dinmesini bekleyecek kadar yalnız olabilir.

sana ihtiyacım var denilen kişi

Gelmez aga beklemeyin benden demesi. Gelse dahi ihtiyaç olunan zamanda gelmez. Beklemeyin. insan sonra ismail Abi gibi oluyor. O gemi gelecek!