bugün

entry'ler (4)

tombala

bir ramazan akşamı arkadaşın isteğiyle bu oyunun oynandığı yere gidilir 3 oyun kağıdı için 20 lira ödenir ve torbaları çeken amca bağırır ilk sayı delikanlıyı bozar 31 ikinci sayı benim gibi çarpıklar 33 28 plakası batsın kayınçonun yeri diye bağırır bu şekilde devam edilir ilk sırayı ilk dolduran gel diye bağırır ve 30 lirasını alır sonra ilk iki sırayı ilk dolduran 60 alır vr en heycanlı yere gelinir hepsini dolduran 90 tl alır ve masadan kalkıp gidilmesi gerekir bağımlılık yapmadığı sürece çok nadir gidilip oynanabilir ama neden ramazan ayı bende bilmiyorum.

gecenin sözü

anlamsız bir duyguydu yaşamak hep paraya koştuk.

sözlük erkeklerinin şu an dinlediği şarkılar

uzun yollara devam sagopa kajmer
baba zula biri sana biri bana.

ikizler erkeği

bu adam herkesin dünyadaki herşeyin iyi olmasını ister içindeki üzgün bir çocuk vardır bunu kimseye göstermez o o çocuk o kadar hassastırki en ufak bir kötü söz bile o çocugu çok üzer ama o hiç kimseye belli etmez üzüldüğünü ortalığa neşe vermeye çalışır insanları mutlu etmeye sevmeye çalışır gözlerindeki masumluk hiç bitmez kimseye kötü sözde söyleyemez
kibirli değildir ama kimseye eğilmezde gerçek gücü sevgide bulur bazen arkasına bakar neyi yanlış yapıyorum diye biraz hızlı yaşar hayatı hızlı derken her duygunun en hızlısını o kadar çok mutludur ki bazen onu görseniz dünyanın en güleryüzlü insanı dersiniz bazende o kadar çok üzgün görürsünüzkü yaşayan en mutsuz insan diye düşünürsünüz o duyguların insanıdır dünyada sevmek sevilmek güzellik için bulunur bir gün mutlu olması dileği ile ...