entry'ler (45)

keeley hazell

Keeley Rebecca M. Hazell, ingiliz model ve aktris. Hazell Lewisham, Londra'da doğdu. Annesi Amber, okul kantininde aşçı, babası Roy da pencere ustasıydı. Keeley 13 yaşındayken ayrıldılar. Grove Park bölgesinde büyüdü ve Bromley'deki Ravensbourne School'da okudu. 16 yaşında Hazell, okulu bırakıp kuaför olarak çalışmaya başladı. Çalışma arkadaşları onu modellik yapması için ikna etti. Katıldığı yarışmaları kazanarak ünlendi. Birçok gazete ve derginin 3. sayfa güzeli olarak fotoğrafları yayınlandı. Büyük bir şöhret ve paraya kavuşan Hazell, kendi modellik ajansını kurdu ve ABD'de oyunculuk eğitimi aldı. Dergilerin yanı sıra çeşitli bilgisayar oyunlarının da kapak yüzü oldu. 2010'dan itibaren oyunculuğa biraz daha ağırlık verdi ve küçük rollerle sinemaya adım attı. Hazell ayrıca hayvan hakları ve meme kanseri gibi konulardaki duyarlılığıyla da bilinmektedir.

rosie jones

kusursuz bir fiziği ve mükemmel göğüslere sahip olan eski glamour model... keşke modelliği bıraktık dan sonra lucy pinder ve keeley hazell gibi oyunculuğa geçseydi...

hande sarıoğlu

Gülşen ile ilişkisi ne acaba merak ediyorum...

https://www.uludagsozluk....r%C4%B1o%C4%9Flu-2349262/

sıla vs gülşen

Gülşen'i Jennifer Lopez'e benzettim ama Jennifer Lopez Gülşen'i görse kıskançlık krizine girer...Gülşen'in fiziği kusursuz...

sıla vs gülşen

Gülşen Türkiye'nin Jennifer Lopezidir...

uğur mumcu

bugün ölüm yıl dönümü... saygıyla anıyoruz...

sevişme müziği

sliver 1993 sharon stone ve willam baldwin bu müzik eşliğinde sevişiyordu...

https://www.youtube.com/watch?v=QbTyHo6YFNA

didem soydan

taş gibi kadın...

erhan göksel

büyük bir vatanseverdi

kendisinin kitap tanıtırken söylediği gibi, bu günleri anlamak için, 2008'de 12 bölüm olarak flash tv'de yayınlanmış gerçek gelecek programının tekrar izlenerek (youtube'da var) hatırlanması gereken kişidir. söyledikleri dikkatlice dinlendiği vakit, ekonomi ve dış politika (aslında iç siyasette bile bir sürü paralellikler var) hakkında söylediklerinin günümüzde aynen yaşandığı görülür. o zaman bir iddiası olan, iran'nın vurulmasının gerçekleşmemesi 2009 ekonomik krizinin etkilerinin bir şekilde günümüze kadar ötelenmesini mümkün kıldı (bkz: 2015 ekonomik krizi). ölümünün, devlet'in yüksek konumlarında görev yapması ve bildiklerini gerçek gelecek ve başka medya platformlarında açıklamasıyla ilgili olduğunu benim ve pek çok başkalarının düşündüğü kişi.

cengiz özakıncı

her kitabı okunması gereken yazar...

doğan avcıoğlu

Türkiye'nin en büyük aydını...

sliver

Sharon Stone'un güzelliği, çekiciliğini sonuna kadar kullandığı gizemli , akıcı, seksi etkileyici, gerilimi yüksek iyi bir filmdi. izleyiniz Kesinlikle pişman olmazsınız.

william baldwin

sharon stone'u sliver 1993 filminde sömüren adam...

lucy pinder

keeley hazell ile birlikte ingiltere'nin en seksi kadını...

demi moore

1962 new mexico doğumlu seksi yıldız. ilerleyen yaşına rağmen hala güzelliğini koruyabilmiştir. Özellikle 1990'larda Sharon Stone'la beraber sinemadaki en büyük 2 arzu nesnesinden biri olmuştur. Sharon Stone ile Bobby filminde beraber de oynamışlardır...1.65 boyunda ve biraz balık etli olmasına karşın, müthiş erotik yüz ifadesi ve saçlarıyla seksapeli üst seviyededir. disclosure ve striptease filmlerinde en iyi oyunculuk performansını sergilemiştir...

sharon stone

Şu kadına hasta olmayan erkek var mıdır ? Sliver (1993)...

basic instinct

sharon stone'un sinema tarihinin en güzel kadını olduğunu gösteren filmdir... bu filmden sonra sliver 1993 filmi izlenmelidir...

il buono il brutto il cattivo

western ikiye ayrılır... iyi, kötü ve çirkin ve diğerleri...

taxi driver

Yalnızlığı en iyi anlatan filmlerden biridir…
Yalnızlık beni tüm hayatım boyunca izledi, her yerde. Barlarda, arabalarda, kaldırımlarda, dükkânlarda, her yerde. Kaçış yok. Ben Tanrı’nın yalnız adamıyım.

celal5806

sayın yazar isterseniz konuşalım bir daha yazıyım trol hiç değilim sinefilim...