bugün

entry'ler (25)

dünyanın en güzel kadını

Vay be, bu entry'e Seyma Subasinin fotografini atildigini gordum ya daha da bir seye sasirmadim.

insan ne zaman büyür

Bir zamani yok ki bunun. Insan devamlı büyür. Büyütür onu yaşadıkları. 'Yeterince büyüdüm artık' diye dusunurken bile daha öğrenecek,ogrenip buyutecek çok sey vardir hayatta.

otobüste sexting yapmak

Sexting yaptigi insani "arkadaşım" diye kaydetmek mi... alfa bir kadinmis.

170 boyunda erkekle çıkacak kadar alçalmak

görsel

yalnızlık

Salt gerçek kesinlikle bu. Yalnızlık yolun sonu gibi gorunse de aslinda var olan, doğduğumuz andan itibaren hem de tek gerçek şey. O kadar gerçek ki rol yapmaya calistigimiz bu hayat oyununda yalnizlikla karsliastigimiz zaman sasiriyoruz, bakakaliyoruz sanki hiç bilmezmis gibi.

instagrama niçin fotoğraf yüklüyoruz

Uff. Duyan da ilk kisisel fotograflarimizi paylastigimiz mecrayi instagram sanacak. Bu instagramla baslamis bir sey degil ki. Çok oncesinde facebookta da paylasiliyordu. Msn(?) falan iste bir seyler bir seyleeeeer.

üzülmesin diye çabaladığınız kişinin sizi üzmesi

O andan sonra ne sizin için ne de karsinizdaki için aranizdaki hiçbir sey eskisi gibi kalmaz.

sözlük kızlarının fotoğrafları

Turk erkeginin 'Turk kadini yia uf çok çirkin hihiihihi' diye yerip aynı genetiği tasidigini ne zaman farkina varacak merakla bekliyorum.

13 bin farkı beğenmeyip 700 bin fark yemek

en azından 13 bin olsaydı fark da az zaten falan denirdi ya. çöp oldu bu bahane de.

kızlar neden sürekli gülümser sorunu

Siz iyice delirmişsiniz amk. Soruna bak sorunaaaaaa.

kızlar neden sürekli gülümser sorunu

Siz iyice delirmişsiniz amk. Soruna bak sorunaaaaaa.

anın görüntüsü

görsel

dünyanın en sikko rengi

Nil yeşili.

sizi en çok şaşırtan insan özelliği nedir

Bence insanın her ne olursa olsun. Zaman ile her şeye alışabilmesi. Aslında o kadar tuhaf ki.

türkiyede en çok israf edilen şeyler

Umutlarımız.

laik eğitim istemiyoruz

görsel

(bkz: yallah arabistan a)

neden bu kadar tahammülsüzüz

Büyüdükçe gözüme çarpan, cehaletimizin farkında olmamamızın ardından gelen büyük bir sorundur kanımca. Bitmek bilmeyen trafik, sevmediğin bir işi yapmak, sürekli
'Daha sonrasini' dusunulerek gecirilen bir hayat... Mutsuz, sevgisiz ve renksiz bir yaşam... birbirimizi anlamaya dahi çalışmıyoruz. Çok ilginc dogrusu. Bence ki insani insan yapan beyni, ve bizlerin diğer canlilardan buyuk olcude ayıran sey hislerimiz ve mantığımız. Buna rağmen neden durup 1 saniye de olsa düsünüp hak vermiyoruz birbirimize?

sevdiğin birinin ölmesi üzerine hissettiklerimiz

Hatırladıkça yüreğimde hissettiğim büyük bir acı... sanki birisi yüreğime bir yük koymuşcasına nefes almanın bile zor olması. bu buhranın sebebi gidenin bıraktığı boşluk. Kalbinizde yeri büyük olan birinin artık yanınızda olmaması... işte insan o zaman yaşamak için bahaneler arıyor. Insan neden düşüncelerden kaçar diye şaşırırdım, insan zamanla anlıyor bazı şeyleri.

"Her ölüm erken ölümdür."

üstü başı toplam 100 tl yi geçmeyen rezil tip

Öldüğümüzde "ne kadardır, hangi markadır bu ?" Diye sorulmadan yırtıp atılan kumaş parçaları... Bunlar ancak yüzeysel bir insanın hayata dair küskünlüklerini bir başkasından, onu küçümseyerek çıkarma isteğidir.

erkekleri itici yapan detaylar

Hiçbir beklenti ummamana rağmen bir anda girdiği "ben böyleyim ben şöyleyim kızııımm" tribi.
-E ben bir şey de..
-şiiii kabul ediyorsan bööyle
-yo.. yok öyle demiy...
Böyle sürüp giden tartışma ve 1 kelime dahi anlatamamak (ya da onu da yanlış anlaması) .
Bu tipler genelde sonunda özür diler. Hadi özür diledim affet artık diye de bekler. Sen ise neden bir kelime dahi anlaşılamadım ki derken bulursun kendini.