bugün

entry'ler (10)

hristiyan kimliğimle gurur duyuyorum

görsel
Bu ne cesarettir Yarabbi, yiğidim seni tanımak istiyorum beni ara.

kıbrıs ın müzakere ile verilmesine karşı çık

görsel

aleyna tilki nin çakma sarışın olması

görsel
Bu kız benim midemi bulandırıyor sohret ve para icin herseyi yapabilir bu kezban dip boyalarida gelmis hadiii.

rize ye heykeli dikilecek tek şahıs

Bence 1925 Rizede sapka kanunu yuzunden idam edilen kahramanlarin.
80 lira Şapka Avansı verildiği günlerde bir ekmeğin fiyatı 5 kuruş idi! Yani 1600 ekmek parası ile bir şapka alınıyordu! Biz bagimsizligimizi kazandik diyenler dusunmelilerki neden mason sapkalari zorla giydirildi musluman topluma neyse..

dindarların solculara ahlak dersi vermesi

1999 depremi ve 2008 ekonomik krizi hatta ve hatta küresel ısınmanın asıl sebebi laikliktir.

chp nin düştüğü içler acısı durum

Atatürk mezarından kalksa, inönü mezarından kalksa CHP’ nin PKK’ nın değirmenine su taşıdığını görse, Fetullahçı Terör Örgütü’ nün avukatlığını yaptığını görse acaba ne derdi? Ortalık hain doldu

ukrayna ya gitmiş sözlük yazarları

Kiev universitesindeydim, rusya ukraynaya girmese şuan hala daha ukraynadaydim. Gurbette 18 kilo verdigim ulke. fitnessa yazilmistim bayan Pauline hocam sayesinde tabiki cok guzel hanimdi. Bir gun eve davet etmistim kabul etmedi tabi. Neyse bir gun kievde Carribbean Clubda armanilerimizi giydik ukranyada tabi pahali, girdik ortama eve getirmistik hatunlari ictigim vodkanin haddi hesabi yoktu anilarim depresti. Her gun nugget ekmek yiyordum. Bir gün pauline hoca teklifinin gecerli oldugunu mu soyledi bende arkadaslari evden yolladim ve hayatimin unutamayacagi bir hatunla gece gecirmistim hatunda cok diri fit hatundu Ukraynanin yeri benim icin ayrıdir.

yılbaşında hindi yiyenler domuz yemiş gibi olur

Domuz eti enfes lezetli bir sey siz fakirler ne bilirsiniz. Bir kere tadın vazgecemeyeceksiniz azının tadını bilene ayrıca zemzemle iyi gidiyormus. hindiyi bosversene..

seksi gecelik yerine polar pijama giyen kızlar

Bu kızlardan itinayla uzaklaşıniz kokar bunlar, sabah çiğköfte yerler bunlar ayaklarındakı kılları almazlar, banyo yapmaz , tırnak kesmez , dişini fırçalamaz kaçınız bunlardan..

aklına ilk geleni yaz

isviçrenin alp daglarinda yasayan, sutu yaglı olan mor inegimizin çikolatasida fevkaledenin fevkinde azizim. Yoğun çikolatası tadi damaginda bırakır insanı. Raflarda yerini aldı kaçırmayınız sonra üzülürsünuz