bugün

oldu olacak çay kahve cips mısır eşliğinde battaniye altında film izle. üzülerek söylüyorum sevişmeyi bilmezler bence. kız dediğin biraz ateşli olacak abi. ne o öyle muhittin dayı gibi pijamalarla takılmak. olmaz olamaz.
yalınayak iseler ve ayakları bakımlı ise olay ayak fantezisine gidebilir. seksi gecelik faslı da sonraki sefere kalır.
Bu soğukta öyle giyinen kızla ben bile sevişirim be.
arkadaşım olsun, sohbet edelim.
hayır özel bir durum varsa tamam ama normalde neden seksi gecelik giysin. bazılarının kafasında kadınlar makyajlı uyuyan, seksi gecelik giyen varlıklar. hayaller halivud gerçekler ankara tabi.
Hep içimi ısıtan kızlardır.kar yağarken bile buzlu su içebilirsiniz koynunda.pufuduk terlikleri falan olsun salonda gezsin abi bi ileri bi geri.pijamanın kollarını da el parmaklarına kadar çeksin, ıhlamur içelim karşılıklı arada burnu aksın sümüklendim ben aşkmm desin.oyy oyy yemişim geceliği. boşversenize...
Sonuç olarak ikisi de üstünden çıkarılacak.
Sonuç olarak ikisini de çıkartacak kızdır.

Hayır bir ortam yoksa niye seksi gecelikle gezsin evde.

Ha bi aksiyon olacaksa sonuçta ikisini de çıkartacak*
Kızı soyup gecelikle mi seviseceksin*
Bana daha bir seksi gelirler. Üşüyen kızlar her zaman seksin kıymetini daha iyi bilirler.
adamın ham maddesinden yapılmış olan kızlardır. tıpkı içlik giyen erkekler gibi..

kimseye aldırmayın erkekler / kızlar sağlığı kaybedince öyle seksilikmiş coollukmuş kalmaz burnunda sümük ile gezersin millet iyice soğur sizden *
Namuslu ailelerin kızları yada kendileri namuslu olan kızlardır. Sürekli namussuzlarla yatıp kalkanlar anlamaz bunu. Tabi herkes sen mi evlenmeden aynı yatağa girecek. Hayırlı trollükler arkadaşlar.
Sobalı evde kışın misafir edildiyse fazlasını beklemek salakliktan başka birşey değildir.
Not: hatun sibiryali ise lafımı geri aldım.
kız olsunda boşver iserse çıplak gezsin.
Lütfen kimse romantik olmasın. Kümse sarılıp filim izlemek için evlenmiyor.
Bu kızlardan itinayla uzaklaşıniz kokar bunlar, sabah çiğköfte yerler bunlar ayaklarındakı kılları almazlar, banyo yapmaz , tırnak kesmez , dişini fırçalamaz kaçınız bunlardan..
(bkz: bekar)
başka açıklaması var mıdır bilemem.
Üşüyen bekar kızlardır. Sıcak su torbası, battaniye ve sıcak çukalata ile paket halinde servis yapılır.
(bkz: nerden nereye)
Picama da giyerim seksi de olurum hemde kısayım.
Bir hezeyandır.
Bendenizdir, rahat bi kere naaabalım.
Kış mevsimi yaşıyordur.

Üşüyoruz orospu çocukları. Ondan olabilir mi? Yazın polar pijama giyen yok. Gerçi yaz olsa bile şort da kurtarmıyor herhalde, illa o seksi gecelik giyilecek Ama kendileri 80 yıllık boxerla yatağa girecek. Aynen aynen!
kaloriferin cayır cayır ısıttığı bir evde yaşamıyordur muhtemelen.öbür türlüsüde üşütür zaten.
uzun boylu zayif ve cok guzel olan, manken gibi makyaj yapip, cok klas ve seksi giyinen sevgilinin eve gelince polar pijama ve tavsanli terlik giymesi ile cocuk taklidi yaparak konusmasi olayini cok kere yasamis biri olarak soyluyorum; hepinizin {}ina koyayim. uyuzsunuz. ereksiyon öldürücü insanlarsiniz.
Evde takilmayi seven kızlardır. (Bu zorlama tanımdan sonra) Hayır kızları niye pijama üzerinden namuslu-namussuz yaptınız ki kızlar ? Bu kızlar böyle işte normalde cinsiyetçi laflara kızarlar ama kendilerinin dahil olmadığı yani tarz bakımından diğer kızları kıskanacakları birşey söyle onlar hemen kaşar olur orospu olur eğlenilecek kız olur. Bak işte çoğu seksi gecelik giyen kızlara kaşar demek istercesine entry girmiş. O yee calm down body. sınıfta kaldınız mrs. Pijamalı.
Evden kov o Zaman. Yerine seksi gecelik giyen kız bul.
samimiyetin dibine vurmuş kızdır. daha ne istiyorsunuz arkadaşlar her zaman ateşli ve şehvetli olamayız kurma oyuncak mıyız len.
bu soğukta giyiyorsa mantıklı kızdır.