bugün

entry'ler (13)

futbol tarihine geçmiş unutulmaz sözler

Mourinho'nun futbolcu olmadığı için teknik direktör olamiyacağını söyleyen bir teknik direktöre ''jokey olmak için önce at mı olmak gerekir'' lafı aklıma geliyor.

gsm şirketlerinin şebekli reklam ısrarı

Sizi ucuz tarifeyle kandırıp, kendimizi şebek gibi göstermek istiyoruz demek istiyor olabilir.

seni seviyorum diyene verilen saçma cevaplar

+Seni seviyorum amsu
-Benim adım Cansu !

ders notlarını çıkarıp masaya koymak

Ders notlarını çıkarıp masaya koyunca tam çalışıcam edasındayken ergenlerin 15 dk çalışırım 1 ossbir çekerim mantıgıdır daha sonralarda önce bi ossbir çekeyimde sonra çalışırıma kadar çıkar.
(bkz: )Ergenyus

şehit haberi sonrası facebook etkinlikleri

Şehitler için grup açıp 1 hafta sonra ''Ünlü olmayan taşlar'' olarak degiştiren piçlerdir.

askerime leş toplatmam

Kan uykusu adlı programda Osman Pamukoğlu'nun ''allah ne verdiyse'' konuşup ülke başındaki bir çok kişinin başına bela olan laftır.
Helal olsun demekten başka birşey düşmez.

maço kocasını vernelle yıkayan hatun umudu

Sevgilimle ilişkiye girdik, sonra eve gelip vajinamı deterjanla yıkadım namusum temizlenmişmidir konusuyla birebir.

kuaföre gidip çiftleşmelik kız var mı diye sormak

Ergenlik hormonlarının tavan yaptığı andır.

recep tayyip erdoğan

Kendisi 80'li yıllarda en buyuk grevcilerden olup, başbakan olduktan sonra grevcilere gebersinler diye hitap eden, hapisten çıktıgı gibi ülkenin başına getirilen herhangi bir herif.

superman

T-shirtini giyip, facebooktan dunyayı kurtarmaya çalışan ergenlerdir.

hazar ergüçlü

Gölgeler ve suretler adlı filme oyuncu olarak seçilince parladı. Bu sayede Kıbrıs'tan Yeşilçam'a transfer oldu.

pakette 10 sigara olsun fiyatı yarıya insin

Sigaralar 2 katına çıkarılsın, fiyatı 3 kat aşşağı çekilsin.

ülke bütünlüğünü savunmak faşizm değildir

Millî birlik ve beraberlik; milletin birliğini, bir arada yaşama arzusunu ve ülke bütünlüğünü ifade eder. Milletlerin doğuşunu, yaşamasını ve ilerlemesini sağlayan yegâne unsur millî birlik ve beraberliktir. Bugünlerde bunu görmek çok zor.