bugün

sevdiği entry'ler

a 101 reklamındaki 86 il diyen teyze

82 musul, 83 kerkük, 85 selanik, 86 kıbrıs diyebilen milliyetçi bir teyzedir. Röportajın sonunda Tanrı Türk'ü kurusun deyip bozkurt da çekmelidir.

0ksijen

sevdiğim bir yazar.
saygımı kazanmayı başaran nadir yazarlardandır ve bu durum bazı aşamalar sonucunda gerçekleşti.
eski nickini de biliyorum ama söylemem.swh

afet i devran

hepppyy niw yirr.

görsel
görsel
görsel
görsel

anın görüntüsü

görsel

Oğlum bu ne ya? Madem evdesin kira ver oç.

anın görüntüsü

görsel

anın görüntüsü

izban.rar
görsel

anın görüntüsü

görsel

ayla

her yerde reklamı yapılan, çok söz edilen bir filmi yerin dibine sokarak eleştirince sizin alim veya film uzmanı olduğunuzu düşünmüyor kimse. bu kadar abartıp komik olmasanız keşke.

gerçekten kötü olan tek şey müzikleri bence. onca dandik film müzikleriyle anlam kazanıyorken hele ki böyle duygusal bir filmde akılda hiçbir melodi kalmayışı kötü. ha bir de dernekteki kadının korkunç ingilizce aksanı... “en son lisede konuştum” mesajı vermeyen başka türk oyuncu mu yoktu? hayır bi de oscar adayı film falan denince insan utanıyor, ben utandım şahsen.

bi de başroldeki beyefendi neden hiç yaşlanmıyor? sınav filmi çıkalı 10 yıl olmuş değişen tek şey bıyığı. ne yiyor neyle besleniyor ben bir hafta ders çalışsam çöküyorum aynaya bakasım gelmiyor. garip bir çekiciliği var çözemedim ama umarım yaşlanmamaya devam eder.

geç gelen tanım: gerçek hikaye olduğu için daha da sarsan, izlenilmesi gereken bir film. bitince ağlayarak kaçan ben değilmişim gibi özellikle böyle sinir bozucu alakasız yazdım ki hep yaptığım gibi duygusuz üstinsan profili çizeyfkdkm neyse.

cennet papağanı

Yalnız o iki elin arasındaki sultan papağanı.

Cennet papağanları yeşil tüylü kırmızı gagalı oluyor.

grand theft auto vice city

bana kalırsa, grand theft auto serisinin en efsane oyunudur. hikayesi de, karakterler de , oynanışta.

nicklerden meslek tahmin etme

80d the city: antikacı