bugün

entry'ler (99)

30 yaşından sonra anlaşılan gerçekler

Kusura bakmayın ama ben bunu 15 yasında anladım 16 yasında da nedenini sorgulayarak çözdüm 17 yasımda ise ne yapıcağıma beni ne mutlu ediceğine karar verdim.

yazarların başarılı olduğu dersler

Hayat , keşke bu kadar başarılı olmasaydım anlamakta bu dersi.

özel şeyler

Hiç bir şeyden korkmadığım halde yaşamaktan hoşlanmıyorum...

kızlara yaranmak için geniş görünen erkek

geniş görüşlü erkek bir kere kızlara yaranmaya çalışmaz geniş görüşlü erkek ne , bilmeden yada anlamadan lütfen kendinizle karıştırmayın sizin hayatınızda geniş görüşlü erkek sandığınız tür öyle gözükmeye çalışan soytarıdan başka bir şey değildir.

yazarlara göre dünyanın sonu nasıl gelecek

insanlığın sonu tamamen geldiğine göre insanlıktan çıkmış insanlarla yada o değerden mahrum kalmış yada kazanmamış her neyse sonuç olarak insanlık yok ve bunan la birlikte bir çok kavram değerini kaybetmeye başladı hatta bir çoğu yitirdi ama görene kısacası işimiz bitmiş durumda ve zaten bu durum dünyayı yavaş yavaş bitiriyor diye gözükebilir ama dünyanın sonu çok daha yakın hemde çok...

tek cümlelik gerçekler

3+3 ün -5 , 15 yada 8 ettiği dünyada insanların ölümü kurtuluş , insan gibi gözükenlerin ölümü ise kaybediş gerçek ise ölüm olacaktır , o insanları ahlak kuralıyla terbiye ederek olgunlaştıracak adalettir.

günün hayali

Birdaha hayal etmemek ve bundan rahatsızda olmamak.

görmeden sevmek

Hayatımda sevdiğim bütün insanları dış görünüşleri değil , onu o yapanı ve bana kendim olma şansı verdiği için sevdim ve bir çok sevdiğim kişiyi de görmeden sevdim sonra görmem bişeyi değiştirmedi çünkü ben insanın istek dışı yaratılışına değil , kendi yarattığı sanatını severim. ( her insan sanat yaratamaz sanat basitlik ve kopyacılık değildir , fikirler hür ve orijinal olmalıdır )

bir erkeğin sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız

Sizin gibi her gördüğü kızı sevgili potansiyeli olarak görmeyen arkadaşlık için yaklaşanlarıda var çok azda olsa var böyle erkekler, şu bir gerçektir ki bir kadın bir kadına çok iyi dost olsada bir yerde biri birinin arkasından vurur ama erkek ile kadın daha iyi dostluk yapar ( sağlam karekterli ise tabii ikiside) ama şöyle ki günümüzde böyle erkekler maalesef yok denicek kadar kadınlarda ise kafaları karışık oldumu erkek dostuna saplantılı aşk sorunu olabiliyor . Kısacası iki cinsin dostluk yapması ne kadar zor olsada en iyi dostluğu onlar yapar , evliliklere bakarsak aşk , duygular ve cinsellikte olabilir ama her zaman sıkı bir dostluk ta vardır. ( birbirine gerçekten aşık insanların evliliği için geçerli)

sevgilisini hiç kıskanmayan erkek

benim gibi geniş görüşlüdür ve düzgün kız arkadaşları olur sadece kıskanmasına gerek olmaz öyle kızlarla takılır.

karizmatik bayanlar

zekası bilgisi tecrübesi ve olgunluğuyla beni şaşırtacak aynı zamanda duruşu ve konuşması ile de etkileyecek kız türüdür.

ilişkilerdeki en büyük problem

dış güzelliğe önem verilen bir ilişki ise yürümez.

sivrisinekle başetme yöntemleri

ben sivrisinek ve tahta kurularını kavanozun içine dolduruyorum kara sinekte atıyorum sonra o kavanozu ısıtıyorum birbirlerine giriyorlar böyle bir süre işkence edince içimin yağları eriyor. daha sonra kavonozun içine yanık kağıt atıyorum yakıyorum pezevenkleri.

sabah dinlenilecek şarkılar

bullet for my valantne - no way out .

macaron

yaşadığım yerin adı macaron ayvalıkta .

günün sözü

zor olduğu için cesaret edemediğimiz şeyler aslında biz cesaret edemediğimiz için zordur .

Che Guevara

antalya

içimi yaralayan insanlardan birinin bulunduğu yedir.

hayata dair sinir eden detaylar

dünyanın akıl almaz sistemi beni sinir eder ; hak edilen ölüm hariç

neden bir sabah da uyanamamak nasip olmuyor

ben ölümden 4 kez döndüm beyler anlatayım nasıl ölümün geldiğini

vücudun soğumaya başlar
her tarafın karınçalışır ve iç organların damarların ve etin kendi kedine tak tak tak tak atar içten içten
ellerin ve ayakların kontrol dışı hareket etneye başlar
gözler kararır
kalp ritimleri bi hızlanır bian yavaşlar terar ço hızlanır
dışardaki biri senin bu halini gördümü panikler ve sen o kişinin sıfatını görünce dahada paniklersin
her tarafın sapsarı kesilir rengin kaçar
boncuk boncuk soğuk soğuk terlemeye başlarsın
beyin çok soğur çok çok karıncalaşır ölüyorum ölüyorum dersin sadece içinden başka bir şey düşünmezsin

ve çok çok yaklaştınmı öy bir neesin daralır ki can vermeye balamışsındır artık vücut panik halinden çıkar mücadeleye geçer yaşama iç güdüsü .

zar zor nefes alırsın zar zor bir sürü doktor hemşire başında azından köpürerek ve 15 siyede ıkkına ıkına nefes almaya başladınmı o nefeslerde azından çıkan köpükleri yutma başlarsın . daha sonra çok geçmeden komaya girersin

koma çok sürmez şok la kurtarıldın kurtarıldın kurtarılmadın 2 3 dakikada gidersin

ben 2 kere şokla kurtarıldım 1 kerede komaya girmeden yırrtım

4 üncüde ise ölüdürün beni bırakın öleyim diye bağırıyordum kriz geçirirken son evrelerde.

artık ölümden korkmuyorum ve onu seviyorum.

not : ölmek bayılmak değildir vücut sen ölmek için kendini salsan bile direnir mecburen.

hayatınız film olsaydı baş rolünü kim oynardı

azrail oynardı.