bugün

yukarıdaki yöntemleri okuyacağıma komple kolu götürsün daha iyi.

sevgiler.
Raid mi neydi vücuda sıkılan bir şey vardı. Sıkıyorsun. Leş gibi kokuyor. Zaten uyuyamadığınız için korkudan sivrisinek de gelmiyor.
pencelererinize tel taktırın

tüm uçan böcekgiller ışığa gelir gece yatarken koridorun ışığını ve odanızın kapısını açık bırakıp 5 dakika sonra kapatın, odanızdan çıkmış olacaktır.

ama diğerleri daha uğraştırıcı, hiçbir yöntem hunharca katledilmesinin önüne geçmez diyorsanız sinekliğiniz bir yerde sabit dursun.

öyle yastıkla falan öldürmeyin böğ insan yatıyor onda insan.
ben sivrisinek ve tahta kurularını kavanozun içine dolduruyorum kara sinekte atıyorum sonra o kavanozu ısıtıyorum birbirlerine giriyorlar böyle bir süre işkence edince içimin yağları eriyor. daha sonra kavonozun içine yanık kağıt atıyorum yakıyorum pezevenkleri.
Tabiki mantıksal ve fiziksel olarak sivrisineksavardır hafız.
Önce bi oturup Konuşun derdi neymiş öğrenin , cevap verecek hali yok , vur kafasına...
bu lamba falan işe yarıyor mu la kekolar?
Çok ilginç ama alkol içmek. Anofel cinsi alkollü kişileri ısırmıyor. Ama kaplan için aynı şeyi söylemeyeceğim sakın alkollüyken bir kaplanın yanına yaklaşmayın sizi paramparça eder.
Bulup vurun gapçık ağzına.
Geçen sene beni bir dişlemiş kolum beşparmak dağları görünümündeydi.
Bütün gün de kafam güzel gezdim yemin ederim. zehirledi mi ne etti? bence alkollü olan da sinekti.