bugün

Evet var böyleleri. Kadın sanıp bana bile yavşıyolar. Biri geçen bakireliğe önem vermiyorum, kadın metalaşmamalı vs dedi durduk yere. nasıl bi ümitse.

Sonra nickimi sıvazladım. Kaçtı.
(bkz: yok crysis)
Bi kere sokağa iç çamaşırıyla, tangayla, jartiyerle çıkamazsın, göt ister. Sağlam göt ister. istersen etrafında 20 koruma olsun, o günü sikilmeden kapatırsan dua et. Millete aç malzemeyi göster, sonra siktiler de. Tamam git min eteğini giy, ne istersen giy ama limitleri var bunun. Neyin uygun olup neyin olmadığını bildiğin halde "tangamı giyer üstüme kısa atlet giyip sokakta ıslatırım, sonra da sütü yüksekte tutup içmeye çalışırım" dersen affetmezler. Kim olsa affetmez. Git Avrupa'nın göbeğinde yap, gene sikerler. Yok öyle özgürlük.
Bence yanlış yoldadır ya kızlar genişlik istemez ki kızlar korunmak kollanmak kıskanılmak ister bence.
(bkz: amsalak)
geniş görüşlü erkek bir kere kızlara yaranmaya çalışmaz geniş görüşlü erkek ne , bilmeden yada anlamadan lütfen kendinizle karıştırmayın sizin hayatınızda geniş görüşlü erkek sandığınız tür öyle gözükmeye çalışan soytarıdan başka bir şey değildir.
görsel
"Evet ya birbirilerini sevmisler yatmislar kimse bisey diyemez kimse karisamaz kimsenin o kiza orospu demeye hakki yok severek yapmis. Zevk icin yapsada fark etmez sonucta orospuluk farkli bisey. Bu arada bu gece bizde film izleyelim mi?"