bugün

size çok basit ama önemli bir şey söylicem. erkeklerin kadınlara yaklaşma sebebi 2 çeşittir.

1)duygusal
2)cinsel

peki bir erkeğin size karşı herhangi bir çekim duyduğunu anlamanın yolu nedir?

eğer bir erkek iş vs gibi sebepler dışında zorunda olmadıkça, sizinle iletişim kurmaya çalışıyor, -altını çiziyorum, her türlü iletişim, any kind of communication, any kind of- ise çok yüksek ihtimalle sizden bir beklentisi vardır ve sizden hoşlanıyor diyebiliriz.

yani erkeklere insan gibi medeni davranmak çoğu zaman yanlış anlaşılmalara yol açacaktır. yapmayın, gülümsemeyin bile. yanlış anlıyorlar.
(bkz: erkeklerin hoşlanma belirtileri)
(bkz: bir erkeğin hoşlandığını anlama yolları)

(bkz: bir erkeğin hoşlandığını anlamak için en iyi yol)
erkek hoşlanmaz sadece seks yapabilmek için birkaç belirti verir sende ona göre ya verirsin yada vermezsin.
Anlayamayız efendim.
Hareket ve konuşmalardan özellikle de gözlerinizin içine bakmasından anlayabilirsiniz..
yüzyıllar boyu süre gelen bir tartışma konusu. neyse ki açıklık getirilmiş , erkeklerin kadınlara yaklaşma sebebi 2 çeşittir denmiş , bir duygusal iki cinsellik. bakın hele siz şu işe. şuan bir erkek olarak aydınlandım. kadınlar muhakkak aydınlanmıştır. neyse gidebiliriz o zaman.
orospu değilseniz hoşlanırlar. yoksa her başlık açandan hoşlanmazlar.
Malak malak gulumsuyorsa.

Siz yanindan gecerken aklinkzdaki bir seye guluyordursunuz o ise o gulucugu kendisine yorarak aklindan ' messi vurduu gol olduu' diye gecirerek sag yumrugunu opuyorsa.

dunyanin en sacma sakasini yaptiginizda sizi sakayi yaptiginiza bile pisman edecek kadar hunharca guluyorsa.

Anlayinki sizden hoslanmiyor sizi uydurmak suya goturup susuz getirmek bos odada ses cikarmak ciplak ayakla betona basmak istiyordur.

Bir erkek seviyorsa. Seviyorum der.
bir gülüşüm yeter, herkes de bana hasta triplerine devam.

varoş bir semtin, yoklukla terbiye edilmiş erkekleri arasında yaşamıyorsanız aklı başında hiçbir erkek ona gülüyorsun ya da sorduklarına cevap veriyorsun diye sizden bir beklenti içerisine girmez.

aptallığın lüzumu yok.

ayrıca bu bütün erkekler bana hasta kafasında takılan hatunların gece gündüz erkekleri ağızlarından düşürmemelerine de ayrı tav oluyorum.

meraklısıysan açık açık söyle anasını satayım, ne gerek var istanbul'dan izmir'e çorum üzerinden gitmenin?
yüz vermediğiniz halde, açtığınız başlığın altına dayanamayıp yazıyorsa çok yüksek ihtimal size aşıktır. bakmayın asabi tavırlarına, içi yanıyordur içi. ahahahah.
vedalaşırken kendini dikkat çekecek boyutta rahatsız hisseder. "birazcık daha dursak, bir beş dakika daha" diye düşünür; görüşürüz diyip arkasını dönüp gidemez, tereddüt eder.
(bkz: erkeklerin hoşlanma belirtileri)

(bkz: aramaya inanmak)
eğer sizinle iletişim halindeyse ve sizi kendine sürekli yakın tutuyorsa yüksek ihtimal ya hoşlanıyordur, ya sevişmek istiyordur, ya da hem hoşlanıp hem sevişmek istiyordur. ama en yüksek ihtimal kendi de bunun farkında olmasa bile sevişmek istiyordur. freud boşuna konuşmamış ve en çok da bu konuda haklı. erkeğin karşıdakini kendine sürekli yakın tutma durumunu değerlendirmeyi de bir zahmet karşı taraf yapıp anlamaya çalışacak.

bazı kızlar da gereğinden fazla yakın olunca demeyelim de, fazlasıyla arkadaş canlısı olunca diyelim, erkek bunu yanlış anlayarak karşı taraftan gelen bir etkiye tepki olarak algılayıp sıçabiliyor. kızlar bunu bilsin istiyorum çünkü böyle bir gerçek var ortada, en azından kendimden örnek verebilirim. bunun dışında herhangi bir iletişim halini yanlış anlayan erkekte zaten bir sosyal iletişim eksikliği vardır orası ayrı konu.
Beden diline dikkat ediniz. Şahsen benim anladığım en kolay yoldur yanılma yok.
-merhaba, çok güzelsiniz, sizinle seks yapmak pek hoş olurdu...

bazıları sizi zorlamaz.
Gözlerinin içine bakar. Bakışlarda gizlidir herşey.
ne kolaymış böyle aşık olmak, hoşlanmak ya! yok erkeğe selam verince size gülümsüyorsa, yok erkeğe günaydın deyince sizle konuşmaya çalışıyorsa falan.
montunu montunuzun üstüne asıyorsa anlarsınız. durun lan o ilkokuldaydı.
Anlamam.
Sizin gibi her gördüğü kızı sevgili potansiyeli olarak görmeyen arkadaşlık için yaklaşanlarıda var çok azda olsa var böyle erkekler, şu bir gerçektir ki bir kadın bir kadına çok iyi dost olsada bir yerde biri birinin arkasından vurur ama erkek ile kadın daha iyi dostluk yapar ( sağlam karekterli ise tabii ikiside) ama şöyle ki günümüzde böyle erkekler maalesef yok denicek kadar kadınlarda ise kafaları karışık oldumu erkek dostuna saplantılı aşk sorunu olabiliyor . Kısacası iki cinsin dostluk yapması ne kadar zor olsada en iyi dostluğu onlar yapar , evliliklere bakarsak aşk , duygular ve cinsellikte olabilir ama her zaman sıkı bir dostluk ta vardır. ( birbirine gerçekten aşık insanların evliliği için geçerli)
parmağımın ucu acıyor diye bir laf atın ortaya. eğer beyin ameliyatından çıkmışsınız gibi büyüterek acınızı paylaşıyorsa hoşlanıyordur.
(bkz: afedersiniz merhaba diyen oldu)
Siz anlamazsınız siktir edin.
http://inciswf.com/memelerini3.swf
güncel Önemli Başlıklar