bugün

entry'ler (318)

aydın

Gökyüzünün altındaki en güzel yeryüzü.

twitter daki linç kültürü

Twiterdakiler de aptal. instagramdakiler de öyle. Tiktok zaten saymıyoruz. Geriye ne kaldı bilmiyorum.

hadise nin ayağına giydiği 25 bin liralık çizmesi

Aklımdan geçen tek şey bu çizmeye vereceğin para ile mesela hasta bir çocuğun iyileşme ihtimali.

Eminim yardım yapıyordur ama parasını haketmiyor, bu parayla ne insanların yüzü gülerdi.

hiçbir şeye hevesin kalmaması

Çok vahim bir durum. Uzun zamandır hiç bir şeye hevesim yok. Gezmeye, uyanmaya, uyumaya, şöyle bir çıkıp hava almaya bile hevesim yok. Bu zamanları sevemedim, kendime uyduramadım her şey saçma geliyor. 90larda kalmalıydım galiba. Ozamanlar her şey çok güzeldi. Daha basit ama mutlu yaşamlarımız vardı.

Bazıları niye tam tersi peki?? Mesela influencerlar nasıl bu kadar adapte oldu yeni düzene? Bambaşka bir dünyaları var. sanırsın analarının karnından trendyol kaydırmalı linkle çıkmışlar.

ot gibi yaşayan insanlar

Kime göre neye göre ot gibi acaba. Kimine göre çalışmak ot gibi yaşamakken kimisi için çalışamamak ot gibi yaşamaya girer.

gençliği ihtiyar yaşıyorum

Günümüzü anlatan cümle. Şarkı sözü müdür şiir midir bilmiyorum ama bugünün gençliği 60 yaşında bir ruha sahiptir.

Teşekkürler türkiye. Yaşattığın tüm kaygı ve kederler için.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Misafirden nefret ediyorum. Kötü bir insan mıyım arkadaşlar yoksa siz de nefret ediyor musunuz?

chloe ting

Gösterdiği egzersizlerin etkili olduğu söylenen youtuber. Zayıfım şekillenmek için başladım bu challangea.

Bugün 2.gün. pes etmeyi düşünmüyorum. Umarım etkili olur da bu entryi editlerim.

cilt kremi önerileri

Cilt sorununa göre verilmesi gereken önerilerdir. Kuru ciltlere kesinlikle misshanın madecosside serisinin cica balmını öneriyorum. Onun haricinde missha kalamansi olabilir.

hayatın sırrını çözmüş gibi davranan dingil

Bir yigenim var 2 yaşında, teyze ben çok büyüdüm artık bez kullanmıyorum çünkü ben büyüğüm diyip dolanıyor evde. Hayatın sırrını çözmüş gibi davrananları ben buna benzetiyorum.

Büyüdük sanıyoruz, her şeyi gördük sanıyoruz yanılıyoruz. Son nefese kadar büyümüyoruz hep öğreniyoruz be kardeş.

kalbini sıkarak intihar eden kadın

Gerçekse üzdü. Allah taksiratını affetsin. Ve orada bilinmeyen âlemde 2 aşığı kavuştursun.

sevişmenin çok saçma bir şey olması

Gerçekten saçma bir şey.
Mantığıma yatmıyor. Ama evlilikte önemli sanırım. Ve evlilikte ilişkiler güzel olsun güzel kalsın diye yapılmalı.

Ama kesinlikle mantık 0. Çok komik bir şey.

olmak istenen meslek ve olunan meslek

Olmak istenen meslek: biyolog, fizyoterapist.

Olunan meslek : biyolog, fizyoterapist.

kokusu hoşuma gidiyor denilen şeyler

English home akdeniz oda kokusu.
Bebek kokusu.

kadınların erkekten anlamaması

Bir erkeklerin kadınları anlamaması değildir.

izmir

Deprem sebebiyle evi büyük hasar alan ve taşınan abime yardıma gitmeyi düşünüyorum bu hafta. Ama bir yandan da malum corona var.

Sayın izmirliler corona zamanı yapılır mı bu? Iyilik etmek isterken kötülük etmeyelim.

ilişkiyi bitiren olaylar

Aşksızlık. Birinden bittiyse artık geçmiş olsun.

Ama aşk varsa bitmez.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Hızlı yaşayan erken ölür.

hair wrap

Bir çeşit Saç aksesuarı.

Kızlar kızlar nerde yaptırıyoruz bunları bilen var mı, ya da corona zamanı zaten gidemem evde kendim yapabilir miyim.

karın kası

Allahını seven bu nasıl yapılır en basit şekliyle anlatsın. Ve ne kadar sürede.