entry'ler (873)

yaran inci sözlük swf leri

http://www.incicaps.com/r...-blokflut-editionnew.swf/

leğen içinde yıkanmış nesil

muhtemelen, ertesi gün okul olmasından dolayı pazar akşamı yıkandığından şahane pazar' la büyümüştür. belki de sırf bu yüzden süheyl&behzat kardeşlere hala daha antipatisi vardır.*
http://g.mynet.com/i/16/105082_0.jpg

açlıktan adeta müzikal yapan mide

gecenin getirmiş olduğu güzelim sessizliğe limon sıkan midedir.

arkadaş bu nedir ya? gırrrrr, gurrrrr ardından gorrrrr. arada da azgın mart kedisinin çıkardığı o yavşak ses benzeri bi şey geliyor. doktor uyarısı gereği bi şeyler yiyebilmek de namümkün. en iyisi mouse' un kablosunu kemirmek.. merak eden olur, tadını biraz sonra yazarım..

emo ıslah çalışmaları

--spoiler--
lisanssız photoshop kullandıkları tespit edilen 24 emocu, emniyetteki ifadeleri alındıktan sonra tutuklama talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk edildi.
--spoiler--

yurtdışında bulunmak

bir süreliğine yurtdışında yaşamak anlamında kullanılan söz.

apartmanda sevişmek

ayıptır. imkan varsa iş hanında sevişilmelidir. ha illaki apartmanda sevişcez diyorsanız hakkını vermek için kapıcı dairesinden başlanarak yukarıya doğru tüm katlarda bir süre sevişilmelidir. çatıya çıkana kadar anlayacağın.. apartmanda sevişmek dediğin böyle olur. komple sevişeceksin yani..

bluevelve sen misin

bir zatın, bluevelve nickli yazar olup olmadığını öğrenme amacıyla sorulan soru.

sözlükçülerin göğüs dekoltesinden tombala çekmek

(bkz: bluevelve sen misin)

fethullah gülen in dogma bırakmamış lider olması

işin sırrı olin' dedir.

(bkz: zeytinyağlı dogma)

fetullah gülen in evlenmeme sebebi

(bkz: el yakan düğün salonu fiyatları)*

ılımlı islam türkiye için en uygun modeldir

(bkz: o son maklubeyi yemeyecektin)

o son maklubeyi yemeyecektin

maklubeyi fazla kaçıran zata sitem ifadesi.

uludağ sözlük ün yarısı hayatında hiç sevişmedi

- yetişkin bir erkek aslanın günde 50 kez çiftleşebildiğini,
- deve kuşlarının serinlemek için bacaklarına işediğini
- uludağ sözlük' ün yarısının hayatında hiç sevişmediğini

biliyor muydunuz?**

sevgilinin saçlarının döküldüğünü fark etmek

düzelme ihtimali yoksa sevdicek oracıkta vurulmalıdır.

kavgada yapılacak en iyi hareketler

ellerini havaya kaldırıp, bi adım geri çekildikten sonra civardaki herkesin duyabileceği şekilde böğürmek. ben de geçende öğrendim bu tekniği. baktım gecenin bi vakti iki tane psikopat adamın tekini sıkıştırmış, ha dövdü ha dövecekler. elemanın iki elini semaya kaldırıp böğürmesiyle herifler toz oldular. 50 metre ötedeydim, ben bile korkudan bi dükkana girdim para bozdurucam ayağına..

ercik kral dan nothing else matters performansı

ercik kral' ın sanskritçe nothing else matters yorumudur. adeta insanın ciğerine dokunur.

uludağ sözlük seks rehberi

boy boy,desen desen.

http://img213.imageshack.us/i/eaa8cbfc08.jpg/sr=1

cem yılmaz a film önerileri

--spoiler--
babam ve oğlum' u öneririm, izlesin bence yani. çogzel. ama sonunda adam ölüyo, ühüh.
--spoiler--

julian assange ın saka marka su içmesi

ilginç bir detaydır.

(bkz: julian assange ın saka maka su içmesi)
(bkz: saka degil gercek)*

redhairmania

sevdiğim, okuduğum bi adam bu.* uzaylılara inanmıyorum ama bir red kaynaklı etkileşim var. dost süt gibisin kardeşim.* ayrıca zengindir.*