ahlaksızlıkdır efendim.

uzunn yıllar önce böyle bir olay vuku bulmuştu ikamet ettiğimiz apartmanda. mahallenin ateşli iki genci gecenin bir yarısı bizim apartmanın dokuzuncu katına çıkmışlar sessizce, orada yiyişmeye başlamışlar. ben de mal mal oturuyorum eve o sırada. sekizinci kat bizim dairede. olay mahalline yakınız anlayacağınız.

önce bir kadın sesi duydum ondan sonra bir erkek bağırdı. ne oluyoruz lan, dedim. hemen dışarı çıktım. tam o anda önümde iki kişi hıza geçip merdivenlere yöneldi. ben olanlara bir anlam verememiş önümden hızla geçen iki kişiye bakıyordum ki takriben on saniye sonra bu seferde kapıcımız recep aynı hızla geçti önümden. elinde ne olduğunu tam olarak çözemediğim bir şey vardı. artık sopa mıydı, odun muydu bilmiyorum.

diğer sabah öğrendik olayın detaylarını. bizim apartmanın kapıcı dairesi alışılanın aksine zemin de değil en üst kattaydı. bunda habersiz olan iki lavuk orayı sote sanıp apartman fantezisi yapmaya kalkmışlar. seslerden kıllanan recep abi de kapmış merdaneyi basmış bunları.

böyle yani.

ukte: al basmadan donu var
değişik bir fantezi türüdür. lakin sonuç olarak ondada yakalanmanın verdiği korkuyla yapıldığı için sevişen çiftlere büyük bir haz verir.
ayıptır. imkan varsa iş hanında sevişilmelidir. ha illaki apartmanda sevişcez diyorsanız hakkını vermek için kapıcı dairesinden başlanarak yukarıya doğru tüm katlarda bir süre sevişilmelidir. çatıya çıkana kadar anlayacağın.. apartmanda sevişmek dediğin böyle olur. komple sevişeceksin yani..
sevişgenlikleri gelmiştir her yer olur. yanlız olan var olmayan var diyipte ya gizli halledeceksin yada olmayana az bişi vereceksin.
Tamamen atraksiyon ve katıksız ergenliktir. Gereksiz duyulan haz ve sonunda üst kattan gelen tıkırtılarla son bulucak olay.
ergenlerin yaptığıdır.
kuralları ve sınırları kalın çizilmemiş, çılgın insanların eylemidir.

hiç tanımadığınız insanların yaşadığı, bilmediğiniz bir apartmana girerek ayaküstü, tutkulu, ateşli, sert bir sevişme size uçsuz bucaksız zevkler yaşatabilir.

öyle ya, isteseniz gidip evinizde yatağınızda türlü pozisyonlarda sevişebilirsiniz ama bu hazzı asla vermez.
olabilecek eylemdir. olaya asansörüde katabilirsiniz.
adrenalin dolu eylemdir, bodrum katının durumuna göre her saat, geri kalan katlar için gecenin ilerleyen saatleri uygundur. hızlıdır, kısadır ama iyidir. sonrasında apartmanın önünden her geçişte eski günleri anar insan. bazen de bir müthait gelir o güzelim anıların olduğu apartmanı dikip yenisini yapar ki insanı derinden yaralar.
Büyük bir rezidansta iseniz yangın merdiveni çok iyidir. Zaten herkes tembellikten ölmek üzereyken hiç kimse asansör varken gelipte yangın merdiveninden 30 kat inmez yada çıkmaz. Muhtemelen bu yangın merdiveninden yıllardır kimse inip çıkmamıştır. Ses bile içeriye gitmez. Ama siz yinede çok fazla şey yapmayın.
apartmanda sevişmek nedir arkadaş ya ?
ben anlamadım. apartman dediğimiz eşşek kadar olan bina değil mi ?
dairede,bodrum dairesinde, asansörde hatta apartman inşaatında sevişmek lafını anlarım da bu ne şimdi ?
kulağa çok güzel gelen bir sevişme yeri...
oldukça heyecan verici olsa gerek.
yatacak yeri olmayanlar için bir alternatif.
ama risklidir bilesiniz.
görsel