bugün

entry'ler (887)

dursun özbek

Futbolun başına haldun üstüneli getireceği söylenen başkan yaparsa çoğu kişide biraz daha kredi kazanır.

liverpool fc

Dahi adamın etkisi altına girmiş yavaş yavaş sistem oturtmaya başlamış birde onun oyuncu tercihleri takıma katılmaya başlayınca 2 3 yıla kadar CL finaline göz kırpabilecek bir takım olmaya aday ekip.

counter strike

1.6 versiyonu varken server server gezdigimiz global offensive versiyonu ile bize arada gaza getirip kutu açtırıp hiç güzel drop vermeyen gaben adlı arkadaşın zenginliğini katlayan bir oyundan öte yaşam şekli olan oyun bir başka yaşam sekli için (bkz: football manager) bu ikisine birden sararsaniz benim gibi ömür geçer allahtan elimde çok iyi pc yokta keyif alamadığımdan oynamıyorum fazla.

blackmores night

Lady in black lerini bu ara her gün en az 1 kere dinledigim sanatkârlar.

söz nişan nikah kına düğün istemeyen kız

Takılacak altınların degeri duğunden fazla ise yanlış yapan kızdır.

frank de boer

Adı yeniden galatasarayla uydurulan hoca sneijder var takımda kimi yazarız aa bak de boer var hem sneijder ikna eder tarzı bisey koyarız hemde riekerink var alt yapıda haber cuk oturur diye düşünen gazeteci işi.

musculus levator labii superioris alaque nasi

Musculus kas levator labi superior dudagı yukarı çeken demek alaque naside burunla alakalı oldugu icin gecen yıl bu baglantiyla ogrendim dahada unutmam.

kızları etkileme yolları

Bircok cesidi olan yollardır eğer beynini kullanmaya karar vermişse ayrı yok başka sekilde hayatını idame ettiriyosa ayrı muamele gerekir ben beynini kullananlar icin onun kapasitesindeyseniz zaten sohbet ederken konu konuyu açar iyi bir muhabbet kurarsınız ordan yürür iş ne biliyim okunan kitaplar izlenen filmler dinlenen müzikler felan iste hee diger alternatif sekilde yaşamını sürdürenler icinde bi onerim olamayacak cunku onların arasına karışamadım pek ama dışarıdan görünüşle onunda icinde bir çok yontem var.

euro 2016 kadrosunda olması gereken futbolcular

Kaleicin volkan demirel ve babacan ismail koybasi caner serdar semih hakan balta gokhan gönül şener nuri arda hakan calhanoglu gokhan töre volkan şen mehmet topal istemesemde galatasarayli olarak selçuk inan olacaktır ayrıca cenk tosun burak yilmaz kendine yer bulacak ama yunus malli nin kesin olması lazım.

galatasarayın muslerayı satması

Premier lige tottenham a gidecegi soyleniyor keske onu satana kadar takimdakı oyunculara bundan sonra şu paraya oynayacaksıniz begenmeyen gider dense bakalım kimler gercekten galatasarayı seviyormus goruruz herkes maasinin yuzde 15 ini indirse zaten sıkintı kalmaz.

adele

Günde 5 doz when we were young almassam olmuyor arkadaş
Dünyada eşi benzeri olmayan bir ses.

galatasarayın yapılanma planı

Takıma elmander gibi takım için gözünü budaktan sakınmayacak genç ve potansiyelli oyuncular bulup onları takıma monte etmek ve gereksiz masraflarla yolları ayırmakmıs bu oyuncuları bulmak icinde kuzey ülkeleri ve balkanlar bakacakları yer olacakmış keske once adam gibi scout ekibi kurarak işe başlasalarmış binanın temeli olmadan 17.katı inşa etmeye çalışmak neden olsa tehlikeli bir girişim ki o oyuncuları bulsan bile egiteceğin gelistirecegin bir sistemin yok bunu soylemiyorum bile.

cengiz özyalçın

Galatasarayda yeni başkan yapılmak istenen kişi.en azından bana öyle geliyor yaşı kaç bilmiyorum ama lisenin desteğını arkasina alan 250 yaşında da olsa seçilir galatasarayda bunca yıl bizde demokrasi var en kotu 2 başkan adayı cikiyor der dururduk yeni yeni cozmeye basladim olayı.

lys ye tekrardan hazırlanıp ilk on bine giren kişi

Ben degilimdir zira yerleştiğim puan türünde 14600. Olmustum ygs de 7 binlerde iken hemde.

yüzüklerin efendisi ni hiç izlememiş kimse

Hobbit cikana kadar beklemis kronolojik sırayla izlemiştir bütün seriyi.

2 mart 2016 galatasaray ın uefa dan men edilmesi

Bu yıl ve önümüzdeki yıl avrupa kupalarına katılım hakkı elde edilemezse otomatikman düsecekmis ceza bu saglam bir iskelet kurmak için fırsattır.

uefanın galatasaraya verdiği ceza

Galatasarayı 1 yıl avrupa kupalarından men etmesidir.

orhan atik

Galatasarayın zaten elinden gitmiş sezonda geri kalan maclara çıkacak olan hocadır iyiki baska disaridan bir isimle anlasmadilar simdi mesele onumuzdeki sene icin kim çalıstıracaksa onu ince eleyip sık dokuyup bulmak ve önümüzdeki yıl icin calişmalara baslamaktır.

galatasaray da yapılması gerekenler

Muslera sneijder podolski sinan linnes chedjou her mac 11 e yaz yaninada alt yapidaki en yetenekli 5 genci koy bu sene boyle git o genclerden en kotusu 2 si seneye 11 e girer 3 ude alternatif oyuncu olur sonra geriye kalanlarla yollari ayir 3 5 e neyse ordan elde edilen butceylede eksikleri tamamla olay bu bi kere takimin yasi max 24 olmali surekli aç isteyen oyuncular tercih edilmeli transferde elbette tecrube onemli bir faktor ama kosmayan tecrubedense hatada yapan ama mucadelede eden yetenekli ama toy oyuncu iyidir.

jan olde riekerink

Mustafa denizli giderse galatasarayın a takımının başına sezon sonuna kadar gelmesini istediğim hoca zaten ligde bitmiş bir galatasaray var e bu adama bıraksinlar bari son kalan 10 11 haftada bir kaç potansiyelli ismi A takımda kullansın sonra sene sonuna doğru mayıs gibi önümuzdeki sezondan gecerli olmak üzere yeni bir hocayla anlaş bu adamida onun alt yapıdan sorumlu hocası yap en azından alt yapı A takım koordinasyonunu sağlarsın.ama türkiyedeki yoneticilerde bu yonetme kabiliyeti nerde basindada yok söz gelimi simdi galatasaray maclara 1 2 ay bu hocayla cıksa ve sezon sonuna dogru onumuzdeki yılın planlamasını yapmak icin yeni bir hocayla anlaşsa lig bitmemis olsa basında çıkacak haberleri bi düsünün.

Ilk etap tamam simdi genclerden takıma monte etme zamanı.