bugün

battal gazi dışında savaş filmi izlememiş kimsedir. oda dedem oluyor sanırım.
(bkz: asuregibisurat)

Kitabını da okuyamıyorum. Daha beşinci sayfada içimi hafakanlar basıyor. O ne kuru bir anlatımdır öyle.

edit: Yanlış anlaşılma olmasın kötü demiyorum sadece o ilk otuz kırk sayfayı geçemiyorum. Bir geçsem ilginçleşecek belki ama çok kuru be abim andaç gibi geliyor.
(bkz: devletbahceliningelini)

Orlando bloom oynamış olması rağmen izlemedim, abuk subuk şeyler.
burada direk kendimi tanımlayacağım.
ayrıca matrix ve star wars gibi serileride izlemedim.
sarmıyor abi bu yüzüklerin efendisi beni, çok küfür yiyorum ama napalım amk.
denedim de aslında.
Bir türlü anlayamadigim kimsedir izlenmez mi ya?
muhtemelen 2001 yılından önce ölmüştür.
abartılmamalıdır. zevkler ve renkler tartışılmaz.
neler kaybettiğini bilmeyen insandır.

muhtemelen harry potter cıdır.
çok aşırı bir şekilde tolkien, lotr ve the hobbit hayranı biri olarak yerden yere vurmam gereken ama aslında yadırgamadığım insandır. çünkü yıllarca süren gözlemlerime göre izlemiş olanların %99u kitabı okumamış ve filmin/kitabın daha doğrusu kurgunun hakkını veremeyen insanlardır. hakkını veremeyen insan da izlemiş olsa nolur izlememiş olsa nolur çok da sikimde.

not: elimde tek ciltlik özel baskı kitabı var ve seriyi extended olarak 200den fazla izlemişimdir. psikopat mıyım? evet...
atv yi de mi açmamış la bu?
Oha dediğim kimsedir. sarumanın laneti üzerinde olsun gandalf evine eteşler salsındır. froda ... neyse çirkinleşmeyeceğim sözlük çok şey kaçıran kimsedir. orta dünya gerçek dünyadan daha eğlencelidir. izlenmesi gereken 3lemedir.
ben olan kimsedir. Hiç izlemedim ne bilim ya.
izlemek yerine okumayı tercih ediyordur belki.
samimi bir şekilde söylüyorum ki,
izleyin, pişman olmayacaksınız.
özellikle legolas'ı izleyin, en çok onu izleyin.
Efsane bir seriden mahrum kalmış kimsedir. Hemen şimdi ya kitabına başlasın ya da yemek ve tuvalet molası dışında hiç kalkmadan filmlerini izlesin.
Hiç kimse olmayı hak edendir.
Şaka maka izleyin oğlum ya.
benimdir. ama izleyeceğim. sağlam bir yapım olduğu çok bariz. mutlaka izleyeceğim.
izlemedim izlemeyide düsünmüyorum.
Hiç izlemediğim hatta gerek de duymadığım filmdir efenim evet.
birinciyi izledim, o da arkadaşımla sinemaya gitmiştik, öyle.
tarzım değildir fantastik filmler. getir bir michael haneke veya jean pierre ve luc dardenne, izleyelim ha bire.
Izleyenin baglanacagi, izlemeyenin de anlayamayacagi bir sevgidir lotr. O yuzden de kaybin azi cogu ona kalsin ama guzel ve kaliteli bir uclemeden mahrum kalmis bir insandir. Izlemesi siddetle tavsiye edilir.
yüzüklerin efendisi kuyumcudur.
aha laaağn yalnız değilmişim. bak şerefsiz evladıyım ağlamamak için zor tutuyorum kendimi.

bu allahsız seriler yüzünden ortamdan soyutlandım. ben hiç izlemedim ki dediğim zaman kimisi espri yapıyorum zannetti güldü kimisi kara cahil olarak baktı. izlemedim diye bir, ellerinde kadeh etrafımda kahkaha atarak akbaba yürüyüşü yapmadıkları kaldı.

bir de yüzüklerin efendisi ni izlemedim diyince sen şimdi star wars falan da izlememişsindir diyorlar. bir alana bir bedava kampanya ürün gibi bu iki seri. nerde birinin bahsi geçse ardından ötekisinden de bahsedilir.

Öff her neyse izlemedim, izlemeyeceğim.

hem lost un da bir bölümünü dahi izlememiş insanım.

evet, çok düz biriyim.
Hayal ürünü bir şey izlemek istemeyendir. Evet.
Yine de gollum'u bilen kimsedir.