bugün

entry'ler (346)

grand theft auto v

şu oyunu satın almaktan sıkıldım artık, resmen aynı oyuna 3 kere para verdim ama oynatıyo kendini namuzsuz ya...

23 nisan 2015 system of a down erivan konseri

system of a down grubu konseridir.
"Bu bir konser değil, bu bir intikamdır" nidalaryla süregelen ve Türklere ve Türklüğe küfür edilen bir ortamdır.
BBCye verdikleri son röportajda "Yapanın hangi milletten olması beni ilgilendirmiyor. Faşizm iğrençtir."
derken pek minnoştu oysa System Of A Down.

iphonedo

Oyun videolarında pewdiepie neyse inceleme videolarında da iphonedo odur kesinlikle. Büyümesinde belli başlı sorunlar vardı yanlızca apple ürünü incelemesi, yaptığı incelemelerin türkçe olması gibi. ingilizce incelemelere başladı kendisi yeni yılla birlikte. Diğer şirketlerden aldığı teklifler doğrultusunda "telefon dışında" başka ürünler de inceleme yapıyor. Eminim bu çizgisini korursa ve kalitesini bozmazsa çok büyüyecek.

Not; "Türkçe" yayın yapmasını sorun olarak göstermemdeki amaç yalnızca türk halkına ve türkçe bilenlere yönelikti, ingilizce sayesinde daha geniş bir kitleye hitap edecek olmasından dolayıdır.

kadın

Elindeki alışveriş torbalarından dolayı 30 saniye telefonla konuşamayıp, telefonu kapattıktan sonra elinde kendisini rahatsız eden alışveriş poşetlerine aldırmadan 2 saat daha alışveriş yapabilen canlı türü.

american sniper

Buram buram "ırak'a 9 eylül için girdik, öldürdüklerimiz hep teröristti, öldürdük ama canımız da yandı yani" kokan aşırı amerikan milliyetçisi bir film. Olay bundan ibaret. 6 dalda oscar'a aday olmasını falan görmezden gelin, zaten izlerseniz anlayacaksınız.
--spoiler--
filmdeki karakterin aksine chris kyle denilen paralı asker yaptıklarından dolayı böbürlenen bi tipti. Askerliği bıraktıktan sonra kitap yazdı, sonra silah eğitimleri kişisel koruma savunma gibi faliyetler gösteren bi şirket açtı. Kısaca filmde size samimi gelen kişi ile gerçek karakter arasında kesinlikle dağlar kadar fark var.
--spoiler--
özet; izlemeyin, ya da torrentle indirin. Paranıza yazık.

kadıköye elleri çükünde gelen futbol takımı

Trabzonspor değildir. Hakemi aramalar, medya üzerinden hakemleri baskı altına almak elleri çükünde maça gelecek takımın yaptığı şeyler değildir.

emmy rossum

Bi insana ağlamak ne kadar yakışmaz sorusuna cevap niteliğindeki oyuncu. Ama seksidir, o ayrı.

skyler white

Kaltak kadın!

pikaçuya başka isim önerileri

"Ben memnunun aslında" dedirten başlık.

pikaçuya başka isim önerileri

"Ben memnunun aslında" dedirten başlık.

incir reçeli 2

Tamamen ilk filmden yararlanmaya çalışılmış bir film. Arada sırada alkol alan birini bile rahatsız edecek derecede alkol, 2 başrol dışında diğer oyuncuların kalitesizliği, insanı içine alamayan o duygu vs vs...

--spoiler--
elemanın sürekli tam düze girdikten sonra evinde köşeye geçip ağlaması, sonra kızın yanına geri gitmesi, sonra tekrar zırlamaya ağlamaya başlaması vs insanı gerçekten sıkıyo. Hele 5 dakika süren bodrum bölümünü bile açmıyorum. Filmi özetlemek isteyen bi kişiye 30 saniyede rahatça özetlenebilir.
--spoiler--
özetle; eğer ilk filmi beğendiyseniz, izlemeyin. Çünkü o tip bişey bulamazsınız.
Ha müzikleri güzeldi, laf yok ona.

ebru gündeş

Eşiyle boşanacağı sık sık haber sitelerinde görünen sanatçı. Eğer doğruysa tazminat olarak Gareth Bale'ı isteyebilir...

the last of us

An itibariyle "hele şükür" bitirmiş olduğum oyundur.

--SPOILER--
Babuş yok böyle bi oyun. Duyguyu bu kadar yoğun aktarıldığı, içimizin sürekli burkulduğu, içini buruk bitiren başka bi oyun daha yok aga. Çok etkilendiğim oyunlar oldu ama bu kadarı hiç olmadı. The walking dead video game'in ilk sezon sonunda zaten ağlamayan adamı paralarlar. Onu zar zor atlattım "öyle iş mi olur oğlum şuna ba grafiklere bak" diye, oyundaki grafik gerçek hayattan daha iyiydi yahu. En sonundaki o elie'nin bakışlarını, Joel'in ameliyat masasından kaçırdıktan sonraki sesi, o atmosferi ömür boyu unutabileceğimi sanmıyorum. Bi an önce şu DLC inse de başlasam diye sabırsızlanıyorum resmen
--SPOiLER--

özetle; Bu oyunu oynayın, oynayamıyorsanız youtube'da bissürü kanal var, izleyin serii şeklinde.

sözlük yazarlarının itirafları

Yarrak gibi bi durum. Öyle ki o cehennemin dibinde okuyo ben başka yerde. Sürekli aklım onda kalıyo, sürekli gözüm telefonundaki resme takılı kalıyo abi. Gidemiyorum da yanına. Öyle zor ki cidden yaşamayan anlamaz.

Karşılıklı güven çok önemli tabi, insan güvenmediği sırf kişisel ihtiyaç ve zevkleri için takıldığı birisine "sevgilim" dememeli, derse onun amk, derse zaten ayıp ediyodur.

Hatunumu çok özledim. Eline kıymık batsa benim burda kolum kopar, öyle çok seviyorum.

2. Yılımızı ayrı kutladık, sevgilier günü yine öyle olacak, doğumgünlerimizi de öyle kutladık ve bu harbiden can yakıyo.. Sikiyim öyle dünyayı ya.

parasızlıktan sevgilisinin yanına gidemeyen erkek

Hele küçük şehirdeyse ve buluşmak için kapalı alanlar mecbursa sık sık yaşanacak durumdur. Anlayışlı kız arkadaşa sahipse fazla hissettirmez, hissettirse bile halledilir.

deep web

internetin köprü altı. Her türlü yasadışı iş bulunur. Kaçak silah satımından uyuşturucu satışı, kiralık katilden (ne kadar doğru tartışılır), paralı askere her şey bulunur. Karmaşıklığını çözmek zaman alır, 5 dakika gezip "hani lan bi bok yok amk yerinde" demek saçmalıktır.

akrep burcu erkek çekiciliği

var olandır. Denemek lsteyenlerin mesaj kutumu yeşillendirmesi gerekir.

breaking bad

Tanım: gelmiş geçmiş en müthiş dizi.
--spoiler--
abi olay walter white bildiğin gus oluyo. Hank vurulduğunda ağlaması, şu adı nedir bilmiyorum ablanın oto yıkamaya gelmesi, walter'ın siktir etmesi falan. Ayrıca göndermeler müthiş. Uçak kazasında yüzünün yarısı yanmış ayı, gus falan..
Bi de o amk jr.ı, arabaya binerken ağzın kulaklarına varıyodu, puşt!
Abi aslına bakarsak, hank dediğimiz adam da suç işleyebilen işkenceci, kuralları hiçe sayabilen bi eleman ama ailesinin darmadağın olacağını bile bile biraderini yakalayacak ahlak timsali kesiliyo.
Mandy, hırsız. Abi bayaa çalıyo yani insanların en önemli şeylerini. Ama gel gelelim, walter'ı yakaladığını duyduğundaki o mutluluk. Keşke ölseydin sürtük.

Hikaye mutlu bitse de mutsuz bitse de bi burukluk olacaktı. Yine özleyecektik. Ama şimdi .oğu konudan ucu açık bitti. Belki pinkman'ın yolu yaparlar.
--spoiler--

yazarlara göre gelmiş geçmiş en iyi 5 türk dizisi

-Behzat ç.
-Köprü
-Leyla ile Mecnun
-Ekmek Teknesi
-Avrupa Yakası.

başörtülü bir anneye sahip olmak

başörtüsüz anneye sahip olmakla aynıdır. Gerizekalılığa lüzum yok.